Nikdo nás od práce neodtrhne!

Ani sexy blondýnka ...

Jedním z důvodů, proč si klienti vybírají UNIWEB jako dodavatele internetových řešení (v oblasti webdesignu, PPC, SEO, ROI, reklamy na sociálních sítích, apod.) je fakt, že nás tvorba úspěšných webů baví a pokud se vrhneme do realizace, tak nás nikdo nezastaví. Zkoušela to i sexy asistentka Zdenička a neuspěla. Podívejte se na fotografie a přečtěte si, jakým trikům jsme odolali.

 

 

"Asistentka Zdenička ignoruje cedulku na dveřích."

 

 

"Zdenička převrhla kávu, ale Honza je stále 100% soustředěn na svou práci."

 

Rozlitý horký nápoj nevytrhnul Honzu z koncentrace. Dále nerušeně pracoval na SEO analýzách. Rozverná Zdeňka to ale nevzdala a zkusila další fintu.

 

 

"Zdeňka si udělala novou kávu a snaží se nás opět vyvést z rovnováhy."

 

Marně láká vilným pohledem Honzu, aby si dal pauzičku. Honza právě pracuje na přípravě přednášky o online marketingu a na přestávku s hravou blondýnkou nemá ani pomyšlení.

 

 

"Zdeňka přichází s novým trikem. Uspěje?"

 

Provokující asistentka Honzu stále pronásleduje a snaží se jej odlákat od pracovních povinností. Specialista UNIWEBu se věnuje optimalizaci webů pro vyhledávače a odolává ženským svodům. Už to Zdeňka vzdá?

 

 

"Agresivita blonďaté asistentky stoupá!"

 

Zdeňka změnila taktiku a vrhla se na novou oběť. Martin chce dokončit systém plánování zdrojů (ERPS) pro jednoho z VIP klientů, ale blonďatá divoška ho svým boa odtrhla od klávesnice. Jak tenhle boj dopadne?

 

 

"Zdenička nasazuje do boje své ženské zbraně!"

 

Zklamaná asistentka se vrací ke své původní oběti a zkouší na Honzu zaútočit v kleče na pracovním stole. Honza má železnou vůli, pracuje na vylepšení a vývoji webových stránek a nenechá se sympatickou rošťandou rušit. Co Zdeňka ještě předvede?

 

 

"Nikdo nás od práce neodtrhne!"

 

Zdenička provokuje Honzu, který právě sestavuje optimální plán investic do online reklamy. Uspěje asistentka a odláká kolegu od práce? Podívejte se na finální rozuzlení!

 

 

"Blondýnka neuspěla..." (foto: Václav Wenig)

 

Vidíte, že jsme svodům blondýnky odolali. Pokud chcete spustit nový online projekt, vytvořit úspěšné internetové stránky, získat vyšší tržby v eshopu nebo poradit, jak podnikat na internetu, rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás!

 

Kompletní fotogalerie

Chcete pomoci s online marketingem? Napište nám!