Reportáže zvýší povědomí o vaší značce

Potřebujete unikátní obsah na svůj web? Chcete lepší návštěvnost a vyšší tržby? Využijte možnost zveřejnit originální reportáž o svém produktu či službě!

 

Potřebujete efektivní SEO? Hledáte účinný způsob, jak propagovat svou značku či výrobek? Napíšeme o vás reportáž na webu s návštěvností 50.000 uživatelů měsíčně. Potřebujete nastartovat prodej zbvoží v novém eshopu? Přemýšlíte, jak dát o sobě vědět na internetu? Máte super službu, ale lidé o ní neví? Kontaktujte nás!

Jak vám reportáž pomůže?

Reportáž bude zveřejněna jako série článků ve zpravodajství portálu RegionPlzeň.cz. Tento informační portál přináší aktuální zpravodajství o dění v Plzeňském kraji. Návštěvnost serveru je cca 50.000 uživatelů měsíčně a cca 2.000.000 zobrazení stránek ročně. Jak konkrétně vám reportáž pomůže?

  • posílení povědomí o vaší značce na nezávislém zpravodajském portálu
  • PR články nemažeme, jde o trvalou propagaci
  • v každém článku bude minimálně 1 přímý odkaz na váš web, což zajistí pozitivní SEO efekt.
  • reportáž můžete vhodně zkombinovat se službou exkluzivní produktové focení

Příklad reportáže

Jako příklad již realizovaných reportáží uvádíme testování osobního automobilu Subaru WRX STI 4D (sedan) s motorem o výkonu 221 kW (300 koní!) a ekonomického vozu VW UP! s motorem o obsahu 1.0 litru. Náš reportér otestoval tyto  vozy na dálnici, běžné okresní silnici a také v městských uličkách. O testování automobilů byly napsány vždy 3 články, které jsme zveřejnili na portále www.regionplzen.cz. Jak články a testované vozy vypadají, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Fotogalerie

 

Nezávazná poptávka reportáže