SEO optimalizace pro region Plzeň

Sháníte zkušené SEO konzultanty na plzeňsku? Chybí vám specialisté na optimalizaci webů či eshopů pro vyhledávače? Podnikáte v Plzeňském kraji? Internetový marketing (SEO, SEM, PPC, PR, sociální sítě) a webdesign je náš koníček a profese již 15 let!

 

Baví nás pomáhat plzeňským internetovým projektům. Pokud chcete poradit se zvýšením návštěvnosti svých stránek a chybí ve vašem týmu SEO specialista, kontaktujte nás! Rádi pomůžeme zvýšit návštěvnost vašich internetových stránek. Chcete vědět, co umíme? Prohlédněte si případové studie firmy UNIWEB s.r.o.

Investice do SEO a rozvoje webu se vyplatí

"Finanční i časová investice do rozvoje a změny webových stránek se nám určitě vyplatila. Webové stránky dnes reálně odrážejí obsah naší práce a zákazník tak o nás jejich prostřednictvím zjistí v podstatě vše potřebné. Jednoznačně se nám množí kontakty od zákazníků, kteří se o nás dozvěděli prostřednictvím internetu. Tento měsíc jsme již řešili i objednávky kávy od individuálních odběratelů. Pokud mám shrnout investici do SEO, pak Vám musím jednoznačně poděkovat za skvěle odvedenou práci, která, jak víme, nikdy nekončí."

Radek Vintr, jednatel Lcafe vending s.r.o.

SEO poradenství pro Plzeňský kraj

Dokážeme zvýšit návštěvnost díky SEO o 269 %

S optimalizací www stránek pro fulltextové vyhledávače máme bohaté zkušenosti a o SEO přednášíme. Zaměřujeme se nejen na internetové projekty v regionu Plzeň ale nabízíme SEO poradenství a konzultace pro celou ČR.

Co vlastně SEO je?

SEO je zkratka tří anglických slov Search Engine Optimization a znamená optimalizaci pro fulltextové vyhledávače (Seznam.cz, Google, Bing, Jyxo, Centrum.cz, aj.). SEO ve stručnosti představuje úpravu obsahu vašich internetových stránek a vybudování zpětných odkazů (tzv. linkbuilding) s cílem dosažení lepších pozic ve vyhledávání.

Jak vypadá SEO optimalizace v praxi?

Prohlédněte si příklad úspěšné optimalizace internetových stránek dvou stavebních společností, které patří mezi naše klienty. Realizovali jsme optimalizaci webů (vyladění) Stavitelství Čermák a Stakom pro vyhledávače se zaměřením na klíčové slovo Stavební firma Plzeň. Je velkou pravdou, že 1 obrázek vám řekne více než 1000 slov, a proto si prohlédněte komentovanou obrazovou studii:

Poptávka uživatelů (hledanost výrazů)

 

Poznámka: vidíte, že dle statistik Seznam.cz je poptávka po výrazu "stavební firma plzeň" 130 hledání měsíčně.

Výsledek optimalizace webů plzeňských stavebních společností na Seznam.cz

 

Poznámka: všimněte si, že oba námi optimalizované weby se ve hledávači Seznam.cz dostaly mezi top 3 pozice. Pokud se zmíněné firmy budou i nadále starat o své odkazové profily a rozvíjet SEO potenciál internetových stránek, tak se na výborných pozicích udrží i nadále.

Výsledek optimalizace webů plzeňských stavebních společností v Google.cz

 

Na obrázku vidíte, že SEO optimalizace byla úspěšná také pro vyhledávač Google, který z 388.000 konkurenčních stránek (bylo použito klíčové slovo "stavební firma Plzeň") zobrazil ve výsledcích vyhledávání katalog Firmy.cz, dále stavební firmu Čermák, katalog plzeňských stavebních firem na portálu www.regionplzen.cz a také firmu STAKOM s.r.o.

Jak dopadla SEO optimalizace webů plzeňských firem na Bing.cz?

 

Vyhledávač Bing vybral ze 131.000 internetových stránek na první dvě pozice námi optimalizované weby společností Stavitelství Čermák a Stakom. A proč je vyhledávač Bing důležitý pro váš byznys? Podívejte se na další obrázek:

Bing je vyhledávačem Facebooku

 

Všimněte si, že pokud hledáte stavební firmu z Plzně na facebooku, tak získáte doporučení na dvě zmíněné firmy právě díky vyhledávači Bing.

Komu pomáháme v Plzni se SEO?

V oblasti SEO dlouhodobě spolupracujeme s plzeňskými podnikateli, kteří chtějí své služby a výrobky propagovat na TOP pozicích přirozeného vyhledávání. Službu SEO Plzeň využívají například tyto subjekty:

  • KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. (Politických vězňů 48, Plzeň) Provozovatel eshopu SZO.cz a specialista na lékařské přístroje a dezinfekce. Společnost provozuje 22 středisek po celé ČR a kromě prodeje zdravotnické techniky a dezinfekčních prostředků zajišťuje také revize a opravy lékařských přístrojů. Využití SEO služeb přineslo klientovi trvalé umístění na 1. stránce vyhledávače Seznam.cz.
  • Vlasový Institut KÉRASTASE (Bezručova 16, Plzeň) Provozovatel webových stránek www.plzenkadernictvi.cz využívá našich SEO služeb a dosahuje TOP pozice ve vyhledávání.
  • Krby Čermák (Na Kopečku 11, Plzeň) www.krbycermak.cz Tato plzeňská společnost se zaměřuje na výrobu a instalaci krbů a kamen. Díky optimalizaci webu dosahuje nejlepší pozice ve fulltextovém vyhledávání.
  • Rekvalifikační centrum profesního vzdělávání (RCPV Plzeň) Tato vzdělávací agentura se zaměřuje na rekvalifikace v Plzeňském a Karlovarském kraji a nabízí rekvalifikační kurzy Plzeň. Firma využívá naše služby v oblastech: linkbuilding, PR a SEO a dosahuje přední pozice ve vyhledávání.
  • JSG med a.s. Specialista na výrobu a prodej medu provozující portál www.jsgmed.cz.
  • Díky optimalizaci informačního portálu REGIONPLZEN.CZ jsme dosáhli výkonu přes 1.000.000 zobrazení.

Potřebujete zlepšit SEO? Kontaktujte nás!