Školení marketingu na internetu

Hledáte školení internetového marketingu s praktickými ukázkami a návody? Zajímá vás, jak využít online marketing na 100 %? Rádi vám pomůžeme objasnit pojmy z oblasti internetového marketingu (například SEO, SEM, PPC, SMM, ROI, apod.). O internetu na marketingu přednášíme na různých vzdělávacích akcích (ITEP, Týden vzdělávání dospělých, aj.).

 

Již 15 let vytváříme úspěšné www stránky, zveřejňujeme případové studie a publikujeme odborné články.

Individuální školení internetového marketingu

Potřebujete rozjet nový online projekt nebo zvýšit výkon současného webu či eshopu? Chybí vám znalosti či relevantní podklady pro důležitá marketingová rozhodnutí? Ušijeme vám školení online marketingu na míru!

Individuální kurzy a školení internetového marketingu pořádáme v souladu s koncepcí péče o VIP zákazníky. Zažijte VIP péči i vy! Zvolte si téma (například personální marketing, marketing cestovního ruchu, online marketing pro autosalony, apod.), místo (ano, můžeme za vámi přijet a školení se uskuteční ve vašem oblíbeném prostředí jako je firemní zasedací místnost nebo přímo vaše kancelář) a čas školení (navrhněte, kdy se vám školení hodí nejvíce).

Proč si objednat školení marketingu u UNIWEBU?

  • dozvíte se, jak zvýšit tržby na internetu o 100 %
  • využijete 15 let zkušeností, které máme v oblasti e-commerce
  • školit vás bude profesionální lektor
  • školení realizujeme na základě individuální dohody (volba času, místa, tématu je na vás)
  • o online marketingu přednášíme například v rámci Týdne vzdělávání dospělých pořádaného Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR
  • školení často realizujeme jako praktický workshop
  • získáte slevu 15 % na další služby společnosti UNIWEB

Máte zájem o školení online marketingu? Napište nám!