Bannerová reklama

Bannerová reklama na internetu je vnímána obdobně jako televizní reklama. Bannery se používají především pro značkovou (brandovou) reklamu, tedy pro posílení povědomí o značce (image). Bannerová reklama funguje také jako produktová reklama.

 

Prodáváte zajímavý výrobek? Chcete nabídnout produkt či službu statisícům uživatelů? Objednejte si bannerovou reklamu na REGIONPLZEN.CZ.


Reklamní plocha A 320x240 px

Banner je umístěn na všech zpravodajských stránkách serveru REGIONPLZEN.CZ (zprávy, kultura a doprava) vždy na první obrazovce vpravo nahoře. Na této ploše můžeme také použít atraktivní formát videobanner.

 

Garantujeme obvykle cca 50.000 zobrazení banneru měsíčně (rotace 1/3).

  • Cena: 4.350,- Kč/týden (videobanner: 4.900,- Kč/týden)

Reklamní plocha B 200x200 px

Banner je umístěn na všech zpravodajských stránkách serveru REGIONPLZEN.CZ (zprávy, kultura a doprava) na druhé obrazovce, uživatelům se zobrazí při čtení textu a posunu stránky.

 

Garantujeme obvykle cca 50.000 zobrazení banneru měsíčně (rotace 1/3).

  • Cena: 3.000,- Kč/týden

Využívejte videobannery, jsou poutavější!

Na rozdíl od klasických bannerů jsou videobannery "živější" a poutavější. Chcete zákazníka nalákat na váš výrobek nebo službu? Doporučujeme vám využít videobanner. Dynamická a atraktivní reklama v podobě videoprezentace obsahuje více emocí je obvykle více účinná.

Jak videobanner funguje?

Po načtení stránky se zobrazí zástupný flash soubor a po přejetí myší nad videobanner dojde ke spuštění přehrávání zvuku a videa. Pokud uživatel během nebo po ukončení přehrávání videa klikne na banner, je přesměrován na cílové stránky zadavatele.

Rotace bannerů

Na jedné reklamní ploše mohou být umístěny maximálně 3 bannery, které se střídají s každým načtením nové stránky.


Sponzor rubriky

Banner A 320x240 je zařazen do všech rubrik, které nabízí náš katalog firem ve zvoleném oboru (například Auto-moto, Cestování, apod.). Katalog firem obsahuje 40.000 aktualizovaných kontaktů.

  • Cena: 1.000,- Kč/týden 1.600,- Kč/týden videobanner)

Banner Reality

Banner A 320x240 je umístěn do sekce reality a oslovuje uživatele, kteří mají zájem o koupi nebo prodej nemovitostí. Tato bannerová reklama je vhodná pro realitní kanceláře a developery.

  • Cena: 1.400,- Kč/týden (2.400,- Kč/týden videobanner)

Poznámka: Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH. Výroba bannerů (FLASH, GIF) od 750,- Kč


Máte jakékoliv dotazy? Kontaktujte nás!