Sponzorované odkazy

Odkazy na webu REGIONPLZEN.CZ fungují jako vhodná textová reklama, která zvyšuje povědomí o vaší značce ale odkazy vám také pomohou v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače). Získejte unikátní zpětné odkazy na vaše webové stránky! Nabízíme kontextovou reklamu a účinné sponzorované odkazy, které vám zvýší návštěvnost.

SEO odkazy

Nabízíme umístění přímého odkazu na hlavní stránku portálu REGIONPLZEN.CZ, který má téměř 1.000.000 uživatelů ročně. Hlavní stránka má vysoké hodnocení od vyhledávačů (Google, Seznam, ...). Díky sponzorovaným odkazům mohou vaše stránky získat vyšší kvalitu z pohledu vyhledávačů (SEO) a na vybraná klíčová slova se může vaše pozice ve výsledcích vyhledávačů zlepšit až o několik desítek pozic.

  • Cena je 3.600,- Kč za měsíc (+ DPH)

Kontextová reklama

Dokážeme umístit odkaz v podobě vámi zvoleného klíčového slova na všechny stránky portálu REGIONPLZEN.CZ do všech zpravodajských článků. Pokud budete mít například zaregistrováno klíčové slovo "ubytování" a jakýkoliv článek na serveru bude toto slovo obsahovat, automaticky se z něj vytvoří odkaz, který po kliknutí přesměruje uživatele na váš web.

 

Odkazy v obsahu článků (kontextová reklama) patří mezi důležité SEO faktory pro řazení výsledků ve vyhledávačích. Pokud na váš web vede řada odkazů z kvalitních webů jako je informační portál REGIONPLZEN.CZ, zvyšuje se význam vašeho webu pro vyhledávače.

  • Cena za 1 klíčové slovo: 92,- Kč/týden (4.800,- Kč/rok).
  • Cena za 2 klíčová slova: 160,- Kč/týden (8.400,- Kč/rok).
  • Cena za 3 klíčová slova: 216,- Kč/týden (11.200,- Kč/rok).

Chcete kvalitní odkazy? Kontaktujte nás!