Školení online marketingu v Plzni

22.11.2016

Školení online marketingu v Plzni

Pracujete na oddělení marketingu? Hledáte školení online marketingu? Zkušený lektor vám prozradí osvědčené triky z praxe!

Hledáte školení internetového marketingu s praktickými ukázkami a návody? Zajímá vás, jak využít online marketing na 100 %? Rádi vám pomůžeme objasnit pojmy z oblasti internetového marketingu (například SEO, SEM, PPC, SMM, ROI, apod.). O internetu na marketingu přednášíme na různých vzdělávacích akcích (ITEP, Týden vzdělávání dospělých, aj.).

Již od roku 2000 vytváříme úspěšné www stránky, zveřejňujeme případové studie a publikujeme odborné články.

Individuální školení internetového marketingu

Potřebujete rozjet nový online projekt nebo zvýšit výkon současného webu či eshopu? Chybí vám znalosti či relevantní podklady pro důležitá marketingová rozhodnutí? Ušijeme vám školení online marketingu na míru!

Individuální kurzy a školení internetového marketingu pořádáme v souladu s koncepcí péče o VIP zákazníky. Zažijte VIP péči i vy! Zvolte si téma (například personální marketing, marketing cestovního ruchu, online marketing pro autosalony, apod.), místo (ano, můžeme za vámi přijet a školení se uskuteční ve vašem oblíbeném prostředí jako je firemní zasedací místnost nebo přímo vaše kancelář) a čas školení (navrhněte, kdy se vám školení hodí nejvíce).

Proč si objednat školení marketingu u UNIWEBU?

  • dozvíte se, jak zvýšit tržby na internetu o 100 %
  • využijete 16 let zkušeností, které máme v oblasti e-commerce
  • školit vás bude zkušený lektor
  • školení realizujeme na základě individuální dohody (volba času, místa, tématu je na vás)
  • o online marketingu přednášíme například v rámci Týdne vzdělávání dospělých pořádaného Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR
  • školení často realizujeme jako praktický workshop
Máte zájem o školení online marketingu? Kontaktujte nás!
Štítky:

Klienti naší online agentury