Vytváříme SW namíru, protože "balíková řešení" často přináší omezení, kdy se firma musí přizpůsobovat hotovému softwarovému konceptu. Dalšími nevýhodami hotových řešení jsou technologická omezení, nákladné zapracování jakýchkoliv změn a jejich případný opětovný vývoj při nové verzi řešení.

Software má však sloužit a podporovat business firmy a ne naopak. Vytvoření toho správného softwarového řešení, které je ušité přímo na míru zákazníka, se určitě vyplácí.

Analýza

Plzeňská frma UNIWEB klade velký důraz na komunikaci se zákazníkem. Uvědomujeme si, že kvalitní analýza zaručuje ve výsledku i úspěch dodávaného řešení, které splní všechna očekávání. Proto se snažíme zcela porozumět všem potřebám zákazníka dříve, než začne vývoj.

Důležité je průběžné vytváření prototypů, na kterých si ověřujeme správné očekávání zákazníka
Analytické metody a standardy (UML – Unified Modeling Language, BPMN), jež následně zaručují i správnou komunikaci od analytiků k vývojářům

Vývoj

Využitím vhodných technologií a iterativního přístupu zajistíme dodání řešení v co nejkratším možném čase. Iterace využíváme pro zpětnou vazbu, aby zákazník postupně viděl, co dostává, a zdali je výsledný produkt podle jeho představ.

Používané technologie a jazyky

  • ASP, ASP.NET, JAVASCRIPT, JQUERY
  • MS SQL server