Hledáte online tipy a triky jak získat SEO zdarma? Gratuluji vám! Právě jste našli stránku, která nabízí konkrétní doporučení, jak si můžete poradit s vyladěním www stránek pro fulltextové vyhledávače.

Co to vlastně SEO je? SEO je v prvé řadě anglická zkratka vyjadřující tři slova: Search Engine Optimization. A teď hezky česky. Je to optimalizace webu. Hm...tak teď raději ještě více hezky česky. Je to vyladění stránek (vašeho webu) pro Google, Seznam a další vyhledávače na internetu takovým způsobem, aby vám vyhledávače přinášely co nejvíce neplacených návštěv.

Optimalizace je systematická snaha o vylepšení, vyladění webů pro dosažení lepších pozic ve vyhledávačích Google (Seznam, Bing a jiné). Samozřejmě se bavíme o té části ve vyhledávačích, kde jsou zobrazovány neplacené výsledky vyhledávání.

Honza Vavřička, SEO konzultant

Jak na SEO zdarma? Využijte zajímavé bonusy při obchodním jednání!

Nechte si vytvořit web zdarma

  • Jak na to? Kontaktujte nás a domluvíme si nezávaznou konzultaci ohledně vašich investic do online marketingu. Pokud vážně uvažujete o podnikání v online světě a máte připravený rozpočet na oslovení cílové skupiny například prostřednictvím sociálních sítí nebo PR článků na tematických magazínech a regionálních portálech, jsme připraveni vám pomoci.
  • V rámci dlouhodobé spolupráce nabízíme možnost vytvoření www stránek zdarma. Jak je to možné? Vážíme si klientů, kteří nám důvěřují a spolupracují s námi dlouhodobě v oblasti poradenství a online marketingu. Pro věrné a spokojené klienty nabízíme bonus v podobě nového webu zdarma.
  • Poznámka pro šťouraly a "hejtry": Vím, že jde o bonusovou nabídku pro platící klienty, takže musí proběhnout fakturace za jiné služby než za tvorbu webu, a tím pádem nezískáte web zdarma úplně zadarmo. Je to ale z mého pohledu super šance, jak ušetřit peníze za tvorbu webu, když máte vyčleněný rozpočet na online propagaci. Peníze byste proinvestovali tak jako tak a navíc získáte web zdarma.

Příklad webu zdarma aneb Nefakturovali jsme ani korunu za vytvoření HTML šablon

Velmi si vážíme spolupráce s firmou BrickHouse s.r.o. Dohodli jsme se na dlouhodobé spolupráci v oblasti online propagace a SEO. Jako bonus jsme pro klienta vytvořili firemní web www.BrickHouse.cz.