Optimalizace webu pro vyhledávače (SEO)

Hledáte specialistu na SEO služby? Zajímá vás optimalizace www stránek pro vyhledávače, SEO analýzy webu, analýzy klíčových slov, SEO copywriting a linkbuilding? Chcete vytvořit úspěšný satelitní web? Jste na správné adrese! Chcete vědět, jak pomáháme podnikatelům k vyšším ziskům? Prohlédněte si případové studie!

SEO vám dokáže zvýšit tržby o 100 %

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je služba (lépe řečeno komplexní balík služeb), díky které můžete zvýšit návštěvnost svých stránek (tzn. zviditelnit a lépe propagovat váš eshop či web). SEO je zkratka tří anglických slov Search Engine Optimization a znamená optimalizaci pro fulltextové vyhledávače jako jsou Seznam.cz, Bing, Jyxo anebo Google. SEO ve stručnosti představuje úpravu obsahu vašich internetových stránek a vybudování kvalitních zpětných odkazů (tzv. linkbuilding).

 

O SEO přednášíme a víme, že je nutnou součástí marketingové strategie každého úspěšného eshopu (eshop marketing). Máte web například vyladěný na brandová klíčová slova? Podle výzkumu Media Influence Insights je pro budoucí zákazníky se silnou nákupní motivací nejvlivnějším médiem internet.

Jak SEO od nás pomáhá podnikatelům?

 • zvýšení počtu objednávek v eshopu o + 116 %
 • zvýšení návštěvnosti e-shopu na vybraná klíčová slova o + 269 %.
 • dosažení 1. místa ve vyhledávačích Google.cz, Seznam.cz i Bing.cz
 • růst neplacených návštěv z vyhledávače Google + 155 %
 • Prohlédněte si případové studie!

Co je cílem SEO (optimalizace pro vyhledávače)?

Cílem SEO je dostat definovaná klíčová slova, která mají pro klienta a jeho e-shop nejvyšší prioritu, na nejlepší pozice ve výsledcích vyhledávání Google, Seznam. Chcete optimalizovat svůj web a dostat zvolená klíčová slova na TOP pozice? Kontaktujte SEO specialisty ze společnosti UNIWEB!

Chcete zvýšit návštěvnost svého webu?

Využijte naše SEO služby (školení, analýzy, SEO pro klienty z regionu Plzeň). Potřebujete na své internetové stránky přivést více návštěvníků? Objednejte si audit webu.

 

SEO analýza a následná optimalizace stránek vám může přinést více uživatelů a hlavně více platících zákazníků. Chcete zjistit, jestli nejste obětí NSEO bomby? Kontaktujte nás!

Jaký je scénář realizace SEO projektu?

 1. SEO konzultace, definování marketingových cílů (klient zvolí okruh prioritních témat, která budou cílem optimalizace).
 2. Úvodní SEO analýza webu (odhalení SEO slabin a nedostatků, posoudíme SEO faktory na vašem webu).
 3. Analýza klíčových slov (navržení vhodných klíčových slov).
 4. Stanovení prioritních skupin klíčových slov (klient upřesní finální priority klíčových slov).
 5. Optimalizace homepage (SEO copywriting, optimalizovaný textový obsah, titulky, nadpisy, meta parametry).
 6. Optimalizace podstránek (SEO copywriting, optimalizovaný textový obsah, titulky, nadpisy, meta parametry). Budování unikátního obsahu (atraktivní fotogalerie, manuály, video).
 7. Interní linkbuilding (vnitřní prolinkování webu).
 8. Registrace do katalogů a srovnávačů cen (externí linkbuilding).
 9. Publikování PR článků (externí linkbuilding) a další budování zpětných odkazů na základě analýzy konverzních zdrojů
 10. Zhodnocení výsledků optimalizace po uplynutí 2 až 12 týdnů. Definování nových cílů klientem (kruh scénáře se uzavírá a zároveň začíná další etapa optimalizace).

Chcete pomoci s optimalizací? Kontaktujte nás!