Redakční systém UNIWEBSET

Redakční systém UNIWEBSET vám pomůže na první místa ve vyhledávačích. UNIWEBSET od firmy UNIWEB vyniká kromě pohodlného ovládání především tím, že generuje stránky optimalizované pro vyhledávače a umožnuje pružně reagovat na snahy konkurence v oblasti SEO.

 

Zajímají vás novinky ze světa SEO, webdesignu a online marketingu? Podívejte se na stránku aktuality.

 

 • Vizuální editace přímo v prezentaci

  Editace obsahu probíhá 100% vizuálně. Takže uživatel stále vidí jak vypadá výsledek jeho práce a nemusí neustále pro kontrolu přepínat do náhledu živé prezentace.

 • Snadné vytváření struktury stránek

  UNIWEBSET vám umožní v prezentaci vytvářet neomezenou strukturu kategorií. Kategorie můžete libovolně přesunovat pouhým přetažením myší. Redakční systém také automaticky generuje všechny navigační prvky jako jsou menu prezentace, navigační cesta, menu podkategorií atd.

 • Variabilní obsah

  Do vytvořených kategorií můžete snadno a rychle umisťovat libovolný obsah prezentace. Obsahem mohou být dokumenty, články, novinky, galerie, eshop, kalendáře akcí, ankety, formuláře, upoutávky diskusní fóra, návštěvní knihy, videa, soubory ke stažení a další druhy obsahu. Jednotlivé druhy obsahu můžete na každé stránce libovolně kombinovat.

 • Kvalitní WYSIWYG editor

  Pro pohodlné zadávání a aktualizaci obsahu dokumentů je připraven velmi kvalitní WYSIWYG editor, tzn. editor, který připomíná MS WORD. Umožňuje například používání šablon, formátování a vzhled písma, vytváření seznamů, snadná práce s obrázky, vkládání odkazů, intuitivní vytváření tabulek a nechybí ani import dokumentů přímo z MS WORD, nebo MS EXCEL.

 • Široká nabídka modulů

  Součástí redakčního systému jsou také všechny potřebné moduly pro vytváření atraktivního obsahu. Objednávkové formuláře, dotazníky, ankety a další nástroje Vám pomohou získat zpětnou vazbu od Vašich zákazníků a umožní Vám zdokonalovat nejen Vaši webovou prezetaci, ale i vaše podnikání.

 • SEO, optimalizace a validita kódu

  UNIWEBSET generuje webové stránky optimalizované. K monitorování návštěvnosti používá UNIWEBSET Google Analytics.

 • Uživatelé a uživatelské skupiny

  K webu se mohou přihlašovat uživatelé, které můžete třídit do skupin. Uživatelům a skupinám můžete přidělovat oprávnění pro přístup do určitých částí prezentace, nebo jim poskytnout možnost podílet se na aktualizaci obsahu. S uživateli můžete dále pracovat, např. rozesílat jim emaily nebo vnitřní zprávy, poskytovat slevy v eshopu atd.

 • Upoutávky

  V prezentaci můžete vytvářet sloupečky s upoutávkami na obsah některé z kategorií prezentace. Tato funkce je vhodná především pro vytváření sloupečků s novinkami, speciální nabídkou eshopu atd. Obsah upoutávky lze libovolně filtrovat, např. podle datumu, ceny, nebo podle nastaveného příznaku (akce, speciální nabídka, novinka).

 • Šablony stránek a dokumentů

  Šablony stránek vám ušetří mnoho času s aktulizací nekterých společných částí webu. Vzhled a obsah stránek lze hromadně editovat, nejčastěji se jedná o sloupečky s upoutávkami a novinkami. Dále pro zrychlení editace obsahu můžete využít šablony dokumentů, výpisů článků, položek zboží, obrázků atd. Můžete si vytvořit vlastní šablony, nebo využít připravené vzory z galerie šablon.

 • Platnosti dokumentů

  Dokumentům můžete nastavovat vypršení platnosti obsahu, povolovat a zakazovat zobrazení jednotlivých dokumentů, nebo celých kategorií. Můžete např. nastavit, že po uplynutí doby platnosti dokumentu se provede naplánovaná úloha (upozornění emailem, automatické odstranění dokumentu apod.)

 • Export/Import dat

  Obsah prezentace může být exportován, nebo importován z/do souborů rozličných formátů např. DOC, XLS, MDB nebo statické HTML. Funkce pro hromadné uploadování souborů vám ušetří mnoho času např. s uploadováním obrázků, které lze hromadně importovat v souboru ZIP. Soubor ZIP se po uploadování na server rozbalí a automaticky se vygeneruje foto-galerie s náhledy. Jednoduše také můžete web vyexportovat do statického HTML a používat web jako prezentaci na CD atd.

 • 100% přizpůsobení navrženému grafickému designu

  UNIWEBSET umožňuje téměř 100% grafické i obsahové přizpůsobení celé prezentace. Vytvoříme Vám grafické prostředí korespondující s vaším logem a grafickým manuálem. Můžete také vytvořit vlastní grafiku, nebo použít design vaší současné prezentace.

Potřebujete spolehlivý redakční systém? Kontaktujte nás!