Webdesign, tvorba úspěšných webů

S webovými stránkami od UNIWEBU posunete podnikání na vyšší úroveň! Chcete výkonný web? Chcete lepší návštěvnost a vyšší zisky? Rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás!

 

Jsme webdesignová a poradenská společnost se zaměřením na tvorbu úspěšných eshopů, webů, SEO a internetový marketing. Máme moře  zkušeností. Chcete o nás vědět víc? Prohlédněte si případové studie anebo si přečtěte články o marketingu. Zajímají vás novinky ze světa webdesignu a aktuální projekty naší firmy? Podívejte se na stránku aktuality.

 

Pochvala za dobrou práci nás vždy potěší:

Společnosti UNIWEB s.r.o. jsme zadali výrobu internetové prezentace Vlasového Institutu Kérastase a kadeřnictví Plzeň. Chtěli jsem luxusní grafické zpracování, které bude pro naše zákazníky příjemné na pohled. Chtěli jsme, aby se návštěvníci webu snadno orientovali v naší nabídce. A chtěli jsme hodně návštěvníků, tzn. být na internetu vidět, tzn. být na prvních pozicích ve vyhledávačích. Luxusní grafiku jsme dostali takřka obratem i s uživatelsky příjemnou strukturou stránek. A za necelé 2 měsíce jsme byli první ve vyhledávačích! To předčilo i naše vysoké očekávání. Společnost UNIWEB s.r.o. jako partnera na bitevním poli internetu vřele doporučuji.
Karel Šebek, provozní ředitel, Vlasový Institut Kérastase Plzeň

 

 

Vytváříme weby, které jsou pro cílové uživatele co nejvíce přístupné a použitelné. Pečlivě dodržujeme webové standardy W3C a náš tým zaručuje prvotřídní služby a smysl pro detail, který je na špičkové úrovni. UNIWEB nabízí analýzy, eshop marketing, poradenství a osobní konzultace.

 

Zakládáme si na trvalé a dlouhodobé spolupráci. Orientujeme se na kvalitu poskytovaných služeb a naší prioritou je profit klienta. Specializujeme se na webdesign Plzeň a internetové projekty v ČR i zahraničí.

POZOR! Když kliknete na tenhle trojúhelník, tak vás pozveme na dobrou kávu a probereme vaše online problémy!

Aktuality

Nominace na Marketéra roku 2015

Nominace na Marketéra roku 2015

Publikováno: 6.6.2016

Velmi děkujeme firmě KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. za nominaci našeho kolegy Honzy Vavřičky do soutěže Marketér roku 2015.

Spustili jsme nový web mezinárodního letiště Plzeň Líně

Spustili jsme nový web mezinárodního letiště Plzeň Líně

Publikováno: 17.5.2016

Spustili jsme nový web mezinárodního letiště Plzeň Líně. Děkujeme za důvěru a dlouholetou dobrou spolupráci v oblasti webdesignu a SEO.

Hledáme posilu do obchodního týmu v Plzni

Hledáme posilu do obchodního týmu v Plzni

Publikováno: 27.4.2016

Máte obchod v krvi? Chcete práci, co vás bude bavit a zároveň si chcete zajistit stálé bonusy a vyšší výdělky? Kontaktujte nás a posilte úspěšný tým společnosti UNIWEB!

Přednáška na veletrhu Klíč k příležitostem Plzeň 2015

Přednáška na veletrhu Klíč k příležitostem Plzeň 2015

Publikováno: 4.2.2015

Kolega Honza přednášel na veletrhu práce a vzdělávání Klíč k příležitostem v Plzni, který proběhl 22.1.2015.

Auto CB má nový responzivní web

Auto CB má nový responzivní web

Publikováno: 26.1.2015

Společnost AUTO CB, spol. s r.o. autorizovaný prodejce aut ŠKODA, Fiat a vozů Alfa Romeo, Lancia, SsangYong spustila nové www stránky optimalizované pro mobilní zařízení.

Přejděte na responzivní webdesign

Přejděte na responzivní webdesign

Publikováno: 14.11.2014

Chcete nový responzivní web? Potřebujete starý web předělat na responzivní design pro tablety a mobily? Rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás!