Webdesign, tvorba úspěšných webů

S webovými stránkami od našeho týmu posunete podnikání na vyšší úroveň! Chcete výkonný web? Chcete vyšší návštěvnost a zisky? Rádi vám pomůžeme. Nechte si zpracovat zdarma nabídku na vytvoření webových stránek. Jak?  Napište nám! Jsme webdesignová a poradenská společnost se zaměřením na tvorbu úspěšných eshopů, webů, SEO a internetový marketing. Máme 15 let zkušeností. Chcete o nás vědět víc? Prohlédněte si případové studie anebo si přečtěte články o marketingu. Zajímají vás novinky ze světa webdesignu a aktuální projekty naší firmy? Podívejte se na stránku aktuality.

 

Specializujeme se na návrhy internetových stránek od jednoduchých webů až po pokročilé e-shopy, informační a komunitní portály a řešení všech typů webových aplikací na míru.

Pochvala za dobrou práci nás vždy potěší:

Společnosti UNIWEB s.r.o. jsme zadali výrobu internetové prezentace Vlasového Institutu Kérastase a kadeřnictví Plzeň. Chtěli jsem luxusní grafické zpracování, které bude pro naše zákazníky příjemné na pohled. Chtěli jsme, aby se návštěvníci webu snadno orientovali v naší nabídce. A chtěli jsme hodně návštěvníků, tzn. být na internetu vidět, tzn. být na prvních pozicích ve vyhledávačích. Luxusní grafiku jsme dostali takřka obratem i s uživatelsky příjemnou strukturou stránek. A za necelé 2 měsíce jsme byli první ve vyhledávačích! To předčilo i naše vysoké očekávání. Společnost UNIWEB s.r.o. jako partnera na bitevním poli internetu vřele doporučuji.
Karel Šebek, provozní ředitel, Vlasový Institut Kérastase Plzeň

 

 

Vytváříme weby, které jsou pro cílové uživatele co nejvíce přístupné a použitelné. Pečlivě dodržujeme webové standardy W3C a náš tým zaručuje prvotřídní služby a smysl pro detail, který je na špičkové úrovni. UNIWEB nabízí analýzy, eshop marketing, poradenství a osobní konzultace.

 

Zakládáme si na trvalé a dlouhodobé spolupráci. Orientujeme se na kvalitu poskytovaných služeb a naší prioritou je profit klienta. Specializujeme se na webdesign Plzeň a internetové projekty v ČR i zahraničí.

Prohlédněte si naše poslední projekty

 

REGIONPLZEN.CZ

www.regionplzen.cz

EHRMANN

www.ehrmann.cz

TV ZAK

www.r1zak.cz

Vlasový Institut KÉRASTASE

www.plzenkadernictvi.cz

PEMA La Casa

www.pema-lacasa.cz

HARLEJ

www.harlej.cz

Krby Čermák

www.krbycermak.cz

Medical Institut

www.medicalinstitut.cz

JSG med a.s.

www.jsgmed.cz

RCPV

www.rekvalifikace-prace.cz