Efektivní internetový marketing

Internetový marketing je mocný a efektivní nástroj, díky kterému je možné systematicky zvýšit návštěvnost internetových stránek nebo zvednout tržby eshopu o + 100 % i více. Specializujeme se na poradenství v oblasti online marketingu a pomáháme podnikatelům k dosažení vyšších zisků z internetových obchodů (eshop marketing). Chcete vyšší zisky díky firemním stránkám? Kontaktujte nás!

 

Společnost UNIWEB s.r.o. se již 15 let zaměřuje na poskytování služeb v oblasti online marketingu (SEO aneb optimalizace pro fulltextové vyhledávače, PPC - správa a optimalizace pay per click kampaní, sociální sítě), které směřují k vyšší návštěvnosti internetových stránek a vyšším ziskům e-shopů. Zajímají vás novinky ze světa e-marketingu a aktuální projekty naší firmy? Podívejte se na stránku aktuality.

Investice do online marketingu se vyplácí!

Chtěl bych poděkovat za krásné internetové stránky. Je to přesně, tak jak jsem si představoval. Co se týče návštěvnosti, oproti předchozí verzi webu jsem zaznamenal nárůst. Prostřednictvím nového webu lidé posílají poptávky po našich službách a zboží.
Matěj Kodl, firma Ploty Kodl, s.r.o.

 

Internetový marketing nás baví, protože naše klienty baví vydělávat více.

  • Online marketing je naše profese a zároveň hobby. Sledujeme vývoj a trendy efektivního internetového marketingu a poskytujeme odborné poradenství.
  • Chcete vědět, jak jsme pomohli našim klientům zvýšit tržby o 100 %? Přečtěte si případové studie!
  • Nevyznáte se v online marketingu? Možná vám pomůžou naše články nebo přednášky.
  • Proč si vybrat UNIWEB jako partnera v oblasti internetového marketingu? Nikdo nás od práce neodtrhne!


Chcete zvýšit návštěvnost webu nebo tržby eshopu? Kontaktujte nás!