Jan Vavřička

IMAGE:

Honza působí v online agentuře UNIWEB s.r.o. jako výkonný ředitel, marketingový poradce a SEO konzultant. Organizuje činnost realizačního týmu na základě požadavků klientů. Honza je především zkušený marketingový konzultant s bohatou praxí. Od roku 2006 je lektorem a specialistou na online marketing. Zaměřuje se na konzultační činnost v oblasti tvorby moderních www stránekSEO a online marketingu. Společně s TOP manažery a majiteli firem dohlíží na péči o internetové obchody a firemní weby jako marketingový konzultant a navrhuje změny směřující k růstu tržeb a vyšší návštěvnosti nejen z fulltextových vyhledávačů.

Vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského Praha, VOŠ Ekonomických studií v Praze - řízení lidských zdrojů, personální marketing a získal také profesní titul MBA v oboru e-commerce na LIGS University, přičemž závěrečná práce byla zaměřena na téma SEO je pilířem online marketingu. Zajímá se o nové trendy na poli e-commerce a doporučuje klientům efektivně kombinovat SEO, PPC, SEM a sociální sítě. O marketingu pravidelně přednáší podnikatelům a podnikatelkám a realizuje intenzivní individuální workshopy. Mezi Honzovy koníčky patří scifi, filmy a angličtina. Honza je zkušený marketingový specialista (certifikáty), rád cestuje a s oblibou vzpomíná na marketingový průzkum v Londýně. Je členem České marketingové společnosti, v roce 2015 byl nominován na Marketéra roku. Honza je držitelem ceny AERONAUTILUS FF 2018 pro nejlepší český web.

Realizované projekty, reference

 

Vybrané SEO reference a projekty

Růst tržeb eshopu ze 100.000 Kč na 2.000.000 Kč měsíčně

E-shop SZO.cz (SEO péče, analýzy konkurence, správa sítě 10 webů, případová studie: zvýšení tržeb díky online marketingu o 2 000 %; růst tržeb ze 100.000 Kč na 2.000.000 Kč měsíčně)

Z nuly na 6.500.000 zobrazených stránek e-magazínu

E-magazín VANILI.cz (případová studie: díky SEO strategii a trvalé obsahové péči zobrazil magazín v období od 1.1.2014 do 21.1.2017 více než 6.500.000 stránek).

Kontakt

E-mail: vavricka@uniweb.cz
Telefon: +420 773 200 530
FACEBOOK: jan.vavricka