IMAGE: Responzivní webdesign

Vytváříme weby s bonusem pro živnostníky a firmy

K novému webu vám přidáme BONUS v hodnotě 9.000 Kč

Pro každého nového zákazníka, který si objedná vytvoření nových www stránek, máme BONUS v hodnotě 9.000 Kč. Naše společnost UNIWEB s.r.o. je provozovatelem sítě regionálních a tematických portálů. Tuto síť online magazínů řadíme do mediální skupiny Region24. Při objednávce a realizaci nového firemního webu vám garantujeme využití propagačních služeb mediální skupiny Region24 v hodnotě 9.000 Kč. Mezi nejoblíbenější a nejvíce objednávané služby patří PR články, linkbuilding a roční katalogový zápis s možností komerčního blogu. 

Máme pro vás dalších 5 BENEFITŮ zdarma!

Potřebujete nové zabezpečené firemní stránky na míru? Máme pro vás spoustu bonusů a zajímavé benefity! Responzivita www stránek je samozřejmost tzn. váš nový web bude vyladěný pro mobily, tablety, notebooky a další zobrazovací zařízení. Pro každého nového firemního zákazníka, který si u nás objedná vytvoření www stránek na míru, máme připraveny níže uvedené výhodné bonusy.

Získejte 5 benefitů pro nové zákazníky

  1. úvodní konzultace v oblasti online marketingu zdarma
  2. vložení statistik Google Analytics do vašich nových www stránek zdarma
  3. vytvoření základní adresářové struktury firemního webu zdarma
  4. základní nastavení onpage SEO parametrů pro nový firemní web zdarma
  5. zaškolení obsluhy redakčního systému www stránek zdarma

Máte zájem o nezávaznou konzultaci? Kontaktujte nás!

Na setkání u dobré kávy se těší
Honza Vavřička, CEO
Telefon: +420 773 200 530
E-mail: vavricka@uniweb.cz 

Vybrané reference: webdesign, SEO, online marketing

Responzivní webdesign pro mobily a tablety

Tvorba responzivních webů pro mobily a tablety nás baví. Chcete z brusu nový responzivní web anebo potřebujete váš stávající web předělat na moderní responzivní design? Kontaktujte násResponzivní webdesign, tvorba www stránek, poradenství v oblasti online marketingu, školení, internetový marketing, analýzy konkurence, SEO, tvorba software na míru a vše z oblasti e-commerce je naše hobby a zároveň profese již od roku 2000.

Responzivní web

Co je to vlastně responzivní web? Je to stránka na internetu (tzn. firemní či osobní www stránky), která se plnohodnotně zobrazuje na počítačích i na mobilních zařízeních jako jsou mobily, notebooky, netbooky, toughbooky, tablety apod. Pokud máte již zastaralý web a toužíte po plné funkčnosti a hezkém zobrazení vašeho webu na nových, moderních zařízeních, měli byste web změnit a přejít na tzv. responzivní design. Není vám tento pojem stále jasný a potřebujete poradit? Chcete nový plně funkční web? Využijte naši službu: webdesign pro plzeňské firmy. Jste z jiného koutu ČR? Nevadí! Kontaktujte nás!