Jan Vavřička

SEO konzultant

Honzovou profesí je především konzultační činnost v oblasti SEO a online marketingu. Honza detailně zkoumá SEO faktory, pečuje o internetové obchody a firemní weby jako SEO kozultant a navrhuje změny směřující k růstu tržeb a vyšší návštěvnosti z fulltextových vyhledávačů. Od roku 2006 je lektorem a specialistou na online marketing.

 

Vystudoval VOŠ Ekonomických studií - řízení lidských zdrojů, personální marketing v Praze (DiS.), Univerzitu Jana Amose Komenského Praha (Bc.) a získal také profesní titul (MBA) v oboru e-commerce na LIGS University (závěrečná práce byla zaměřena na téma SEO je pilířem online marketingu).

 

Zajímá se o nové trendy na poli e-commerce a doporučuje klientům efektivně kombinovat SEO, PPC, SEM a sociální sítě. O marketingu pravidelně přednáší podnikatelům a podnikatelkám a publikuje odborné články. Mezi Honzovy koníčky patří kromě scifi také angličtina, aproto ho baví komunikace se zahraničními klienty firmy UNIWEB s.r.o.

 

Honza je zkušený SEO specialista (certifikáty), rád cestuje a s oblibou vzpomíná na marketingový průzkum v Londýně. Je členem České marketingové společnosti a byl nominován na Marketéra roku 2015. O online marketingu služeb cestovního ruchu přednášel na veletrhu ITEP (International Tourism Expo of Pilsen region). V rámci Týdne vzdělávání dospělých pořádaného Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR přednášel na téma "Jak dělat on-line marketing ve vzdělávání". O personálním marketingu přednáší na veletrhu Klíč k příležitostem.

 

SEO konzultant Jan Vavřička (Google+) pracuje jako specialista online marketingu ve společnosti UNIWEB s.r.o. od roku 2011.

Ceník SEO prací

Kontakt

  • E-mail: vavricka@uniweb.cz
  • Telefon: +420 773 200 530
  • FACEBOOK

Potřebujete SEO konzultanta? Napište nám!