Vytváříme prosperující eshopy

Uníme zvýšit tržby eshopů o 116 %

Potřebujete funkční e-shop, který vydělává? Zpracujeme vám grafický design podle připraveného plánu. Po schválení grafického designu zákazníkem (po případných korekturách a zapracování pozměňovacích návrhů) zpracují programátoři jednotlivé šablony e-shopu (homepage, podstránky, stránky zboží, košík, objednávka, atd.). Chcete vědět, jaké eshopy jsme vytvořili? Prohlédněte si portfolio!

 

V další fázi je web připraven pro naplnění obsahem a optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Tyto kroky má na starosti SEO copywriter a je nejefektivnější provádět je společně. Zároveň s tvorbou obsahu je potřeba myslet na vnitřní prolinkování jednotlivých kategorií webu. Tím ale péče o internetový obchod nekončí.

 

Postaráme se o zvýšení návštěvnosti a tržeb vašeho eshopu díky registraci do srovnávačů cen, publikováním PR článků a také provedeme analýzy konkurence a poradíme, jak dosáhnout ještě většího úspěchu. Majitelům eshopů nabízíme komplexní eshop marketing. Tržby eshopů zvýšíme například o 116 %. Jak? Přečtěte si případové studie firmy UNIWEB.

Scénář tvorby a péče o váš e-shop


Chcete výkonný e-shop? Kontaktujte nás!

Kontaktujte nás!