Webdesign čili návrh a vytvoření moderních www stránek pro klienty z regionu Plzeň je naší profesí již od roku 2000. Zaměřujeme se na tvorbu www stránek a poradenství v oblasti online marketingu pro zákazníky z Plzeňského kraje. Internetový marketing, analýzy konkurence, SEO, tvorba software na míru a vše z oblasti e-commerce je naše hobby a zároveň profese od nového milénia. Prohédněte si naše portfolio. Chcete pomoci s návrhem a vytvořením nového webu? Kontaktujte nás, prosím.

Vybrané reference pro region Plzeň

 

Proč nový web od firmy UNIWEB?

Plzeňská firma UNIWEB tvoří atraktivní webové prezentace, aplikace a e-shopy na míru. Webdesignové studio UNIWEB má dlouholeté zkušenosti s tvorbou internetových stránek e-shopů a dalších internetových prezentací nejen v regionu Plzeň ale v celé ČR.

  • Máme široké portfolio spokojených klientů z Plzeňska, Rokycanska, Tachovska, Domažlicka a Klatovska.
  • Specializujeme se na design webů a online projekty pro firmy z Plzně a celého Plzeňského kraje (například AUTO CB Plzeň, KREINER Plzeň, Dětský diagnostický ústav Plzeň, Nadace sportující mládeže Plzeň, Galerie Klatovy Klenová, DZ Klatovy, Muzeum Černošín, Autoservis Nedvěd a Suzuki Plzeň a další).
  • Pracujeme na online projektech také pro Statutární město Plzeň.
  • Sídlíme v centru Plzně v Měšťanské besedě.
  • Při realizaci a editaci webových stránek používáme vlastní redakční systém UNIWEBSET. Systém umožňuje komfortní editaci obsahu stránek pro počítačové laiky a zároveň nijak neomezuje zkušené profesionály.
  • Nabízíme marketingové poradenství a jsme kdykoliv připraveni pomoci s aktualizací obsahu vašeho webu.
  • Monitorujeme vývoj nejnovějších technologií a předkládáme návrhy pro další rozvoj webových prezentací našich klientů.
  • Přednášíme o online marketingu na významných plzeňských vzdělávacích akcích (například ITEP, Týden vzdělávání dospělých, Klíč k příležitostem)

Co získáte díky službě "Webdesign pro firmy z Plzeňského kraje"?

Vytvoříme vám internetové stránky na míru, zajistíme optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a pomůžeme vám s propagací - například na našem regionálním informačním portálu REGIONPLZEN.CZ.