Profesionální focení pro weby a e-shopy

UNIWEB s.r.o. je specialista na tvorbu internetových stránek, SEO a webdesign a nabízí také naprosto unikátní službou „Exkluzivní produktové focení“! Chcete zvýšit návštěvnost webu? Chcete mít atraktivní www stránky? Doplňte na stránky unikátní obsah a převálcujte konkurenci!

Exkluzivní produktové focení

Jedná se o nafocení série exkluzivních fotografií typu profesionální akty nebo seriózní pózování s produkty. Vaše produkty a služby ve spojení s modelem či modelkou zachytí náš profesionální a kreativní fotograf. Focení můžete vhodně zkombinovat se službou reportáž.

 

Přijedeme za vámi a nafotíme služby, produkty a prostory dle vašich představ. Na místě se domluvíte s fotografem, jak bude fotografování probíhat a jaké detaily jsou pro vás důležité.

 

Krásné, atraktivní fotografie následně můžete využít ke zvýšení přitažlivosti svých internetových stránek. Vaše stránky budou poutavější a unikátní obsah vám pomůže ke zvýšení návštěvnosti.

 

Produktové akty nebo seriozní profesionální fotografie, které vytvoříme, můžete využít také na sociální síti FACEBOOK, což vám přinese více fanoušků!

Co konkrétně nabízíme?

  • Přijedeme k vám (fotograf, modelka nebo model).
  • Transport studiové techniky je v ceně a součástí nabídky.
  • Vyfotíme atraktivní, jemné, profesionální akty nebo solidní, konzervativní snímky s vašimi produkty.
  • Odjedeme a zpracujeme fotografie ve studiu.
  • Dodáme vám finální fotografie v elektronické podobě k volnému využití.
  • Můžeme zajistit publikování PR článků s vašimi fotografiemi na nezávislém zpravodajském portálu www.regionplzen.cz, který zobrazí 2.000.000 stránek ročně.

Příklad produktového focení

Chcete mít na webu unikátní fotografie? Kontaktujte nás!