AutoSystem a.s.

25.11.2017

Jsme potěšeni dlouhodobou spoluprací se společností AutoSystem a.s. O tohoto klienta pečujeme především v oblasti SEO a tvorby prezentačních, reklamních a PR textů.

SEO, copywriting a redakční práce pro AutoSystem, a.s.

Společnost AutoSystem a.s. se od roku 2001 zabývá podporou prodeje nových automobilů v České republice. Zákazníci a uživatelé znají internetový obchod s automobily AUTOSYSTEM.CZ, ve kterém nabízejí své, především nové a předváděcí vozy, autorizovaní prodejci nových automobilů. Společnost je také autorem aplikací AUTOKLIENT.CZ a AUTO-LINK.CZ, které zabezpečují dealerům kontrolu, správu a řízení realizace obchodních případů a garantují správný přenos dat nabízených vozů. Zmíněná firma je také vydavatelem tištěného magazínu Nové automobily v ČR a rovněž provozuje e-magazín o nových autech AutoNewsletter.cz.

Pochvala od manažera firmy nás velmi těší

Se společností UNIWEB spolupracujeme již třetím rokem. Původní zadání na optimalizaci SEO portálu AUTOSYSTEM.CZ, jsme po úspěšném dokončení rozšířili i na další naše aplikace: AUTOKLIENT, AUTO-LINK, AUTONEWSLETTER a další. V současné době spolupracujeme na průběžné optimalizaci SEO všech našich projektů. Nově využíváme i služeb tvorby prezentačních, reklamních a PR textů. Společnost UNIWEB se navíc podílí na redakčních pracích v aktuálně novém projektu elektronického i tištěného čtvrtletního magazínu NOVÉ AUTOMOBILY v ČR.

Kontaktní osobou pro nás je pan Jan Vavřička, který reprezentuje pozitivní výsledky naší spolupráce, především osobním empatickým přístupem a profesionální proaktivitou. Získaný pocit důvěry tak dává předpoklad dlouhodobé spolupráce.

Ing. Ladislav Janda

Jaká naše služby firma AutoSystem, a.s. využívá?

  • SEO konzultace
  • copywriting, editace e-magazínu AutoNewsletter.cz
  • příprava textů a podkladů pro tištěný magazín Nové automobily v ČR
  • SEO analýzy firemních webů

Štítky:

Klienti naší online agentury