Krbec Dent s.r.o.

05.12.2023

Vytvořili jsme pro společnost Krbec Dent s.r.o. moderní, nové a responzivní webové stránky.
Redesign webu

Krbec Dent s.r.o. je společnost zabývající se prodejem dentálních materiálů, zubních implantátů, dezinfekce a přístrojů pro zubní lékaře a zubní laboratoře. Na českém dentálním trhu působí od roku 1993. Nabízí školení a semináře pro zubní specialisty (lékaře, techniky) a je také výhradním prodejcem výrobků firem Bredent a Bredent-medical pro ČR. Společnost Krbec Dent s.r.o. je přímým prodejcem dentálních značek Renfert, 3Shape, HLW dental instruments, Euronda, Edel-white, Saeshin a dalších. Více informací naleznete na webu krbec.cz.

Máte zájem o nový web na míru?

Zaměřujeme se na tvorbu www stránek a poradenství v oblasti online marketingu již od roku 2000. Vytvoříme pro vás kvalitní a funkční web podle vašich představ. Webové stránky dodáváme včetně redakčního systému. Našimi klienty jsou:

  • živnostníci a podnikatelé
  • malé, střední i větší firmy
  • velké korporátní společnosti
  • obce, města, instituce
  • neziskové organizace
  • občané, umělci, bloggeři ...

Potřebujete nový eshop nebo firemní web? Vše zajistíme a pomůžeme vám také s online marketingem!

Vytvoříme pro vás nové www stránky či internetový obchod na míru a zajistíme online propagaci vašich služeb a produktů (PPC. SEO, sociální sítě). Poskytujeme SEO služby pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme PR články a trvalou, systematickou péči o vaše www stránky (vytváření kvalitních zpětných odkazů a především budování zajímavého a užitečného obsahu pro uživatele). 

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: web na míruwebdesign plzeňwww stránky na mírukrbec.cz

Klienti naší online agentury