Nadace 700 let města Plzně

10.01.2024

Vytvořili jsme pro Nadaci 700 let města Plzně nové www stránky na míru, které jsou moderní a responzivní.
Nový web

Nadace 700 let města Plzně je právnickou osobou a byla zřízena dne 14. ledna 1993. Ve smyslu zákona 89/2012 Sb. schválilo Zastupitelstvo města Plzně dne 10. prosince 2015 znění nadační listiny a statut nadace. Nadace podporuje aktivity směřující k rozvoji a obnově města Plzně, jejichž cílem je zlepšení životních podmínek obyvatel města a jeho propagace. Účelem nadace je vytvářet dobré předpoklady pro další rozvoj města, jeho vzhledu a pestřejší nabídky kulturních, společenských, charitativních a dalších aktivit, podporu talentů a aktivit dětí a mládeže v oblasti umění a kultury, jakož i spolupráci neziskových organizací města s obdobně působícími organizacemi v ostatních regionech České republiky. Více informací naleznete na webu Nadace700.cz.

Máte zájem o nový web na míru?

Zaměřujeme se na tvorbu www stránek a poradenství v oblasti online marketingu již od roku 2000. Vytvoříme pro vás kvalitní a funkční web podle vašich představ. Webové stránky dodáváme včetně redakčního systému. Našimi klienty jsou:

  • živnostníci a podnikatelé
  • malé, střední i větší firmy
  • velké korporátní společnosti
  • obce, města, instituce
  • neziskové organizace
  • občané, umělci, bloggeři ...

Potřebujete nový eshop nebo firemní web? Vše zajistíme a pomůžeme vám také s online marketingem!

Vytvoříme pro vás nové www stránky či internetový obchod na míru a zajistíme online propagaci vašich služeb a produktů (PPC. SEO, sociální sítě). Poskytujeme SEO služby pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme PR články a trvalou, systematickou péči o vaše www stránky (vytváření kvalitních zpětných odkazů a především budování zajímavého a užitečného obsahu pro uživatele). 

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: web na míruwebdesign plzeňwww stránky na mírunadace.700.cz

Klienti naší online agentury