Šumavská chalupa

29.11.2023

Pro penzion a restauraci Šumavská chalupa jsme vytvořili nové, responzivní a moderní webové stránky.
Nový web

Kdy byla Šumavská chalupa postavena přesně se přesně neví, ale jako hostinec při obchodní cestě ze Šumavy tu zřejmě byla již před poslední doloženou zmínkou, která pramení od paní Hermíny Schilz ( roz.Šperlové ) dnes již 90 leté pravnučky Ferdinanda a Anny Hoffmanové ( roz.Niebauerové ).

Kuchyně v Šumavské chalupě je domácí a poctivá. Pokud to povětrnostní situace dovoluje, lze naše jídlo a pití konzumovat venku na naší venkovní zahrádce Více informací naleznete na webu sumavska-chalupa.com.

Máte zájem o nový web na míru?

Zaměřujeme se na tvorbu www stránek a poradenství v oblasti online marketingu již od roku 2000. Vytvoříme pro vás kvalitní a funkční web podle vašich představ. Webové stránky dodáváme včetně redakčního systému. Našimi klienty jsou:

  • živnostníci a podnikatelé
  • malé, střední i větší firmy
  • velké korporátní společnosti
  • obce, města, instituce
  • neziskové organizace
  • občané, umělci, bloggeři ...

Potřebujete nový eshop nebo firemní web? Vše zajistíme a pomůžeme vám také s online marketingem!

Vytvoříme pro vás nové www stránky či internetový obchod na míru a zajistíme online propagaci vašich služeb a produktů (PPC. SEO, sociální sítě). Poskytujeme SEO služby pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme PR články a trvalou, systematickou péči o vaše www stránky (vytváření kvalitních zpětných odkazů a především budování zajímavého a užitečného obsahu pro uživatele). 

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: web na míruwebdesign plzeňwww stránky na mírusumavska-chalupa.com

Klienti naší online agentury