beauty salon Plzeň

14.08.2020

Jsme moc rádi, že jsme mohli vytvořit responzivní, moderní web pro beauty salon Plzeň

O beauty salonu Plzeň

Salón bude pro Vás oázou klidu, relaxace a zdraví. V příjemné prostředí za zvuku relaxační hudby můžete strávit svůj čas při vybrané procedůře, masáži, hubnutí, kosmetice či z vybraného wellness balíčku. Přijďte si zacvičit, zhubnout, zpevnit a formovat tělo. Nebo si prostě odpočinout, vypnout hlavu plnou myšlenek a zároveň udělat něco pro zdraví a krásu.
beauty salon Plzeň preferuje hlavně přírodní produkty a proto v salonu pracují s přírodní kosmetikou, masážními oleji, zábaly, výživou a bylinnými čaji. Salon se hlavně specializuje na ženy, ale určitě si v nabídce masáží a kosmetiky vyberou i muži.
Více se dozvíte na stránkách www.beautysalonplzen.cz.

UNIWEB vytváří www stránky na míru a zajišťuje trvalý růst fanoušků firemních stránek na Facebooku

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč. Rovněž vám rádi zajistíme péči o vaši prezentaci na Facebooku a trvalý růst fanoušků.

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás!

UNIWEB s.r.o.

Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: webdesignweb na mírufiremní www stránky

Klienti naší online agentury