Eshop s kosmetikou BISBIS.CZ

02.04.2019

Vytvořili jsme responzivní webové stránky na míru pro kosmetickou značky BisBis

První česká profesionální kosmetika pro pedikúru

BisBis je kosmetická značka, která jako první v České Republice vyvinula a vyrobila produkty zaměřené na péči o nohy výhradně pro salony pedikúry a jejich zákazníky. Celá kosmetická péče a procedura je přizpůsobena práci pedikérek a zaměřena na zdraví zákazníků. Ve všech produktech značky BisBis je vysoký obsah Lactilu, který obnovuje přirozenou hydrataci. Více se dozvíte na stránkách www.bisbis.cz.

Online agentura a webdesignové studio UNIWEB

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míruoptimalizaci webových stránek (SEO) a online marketingu již od roku 2000. Potřebujete nové a úspěšné www stránky? Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do online marketingu? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme! 

Trvalý růst

Chcete podpořit trvalý růst návštěvnosti vašeho webu a tržeb? Potřebujete více fanoušků na facebooku? Se vším vám rádi pomůžeme! Při osobním setkání vám ukážeme příklady péče o weby a sociální sítě našich klientů. Například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč anebo trvalý růst počtu fanoušků na facebooku.

Potřebujete zvýšit návštěvnost či tržby? Kontaktujte nás!

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: webdesignweb na mírufiremní www stránkykosmetika pro pedikéry

Klienti naší online agentury