Firemní videa pro Facebook a Youtube

06.03.2020

Firemní videa pro Facebook a Youtube

Nejatraktivnějším obsahem na sociálních sítích jsou VIDEA. Vytváříme neformální firemní videa na míru, která uživatele zaujmou. Přesvědčte se sami!

O společnosti PORTAS Plzeň

PORTAS Plzeň se specializuje na renovační práce dveří, ale také schodišť a kuchyňských linek. Díky systému renovací zárubní a dveří vytvoří PORTAS z každých dveří, na kterých se podepsal čas, opět reprezentativní součást zařízení. Dveře a zárubně, které renovoval PORTAS, jsou skutečně bezvadné pouze s odpovídajícími zárubněmi. Většina renovačních prací pak probíhá během jediného dne. Krom toho PORTAS Plzeň zajišťuje bezplatnou renovační analýzu, kterou provádějí profesionálové přímo v bytě zákazníka. Součástí provozovny v Plzni je také vzorkovna. Novinkou jsou bezpečnostní dveře, které mají vestavěnou ocelovou mříž a jsou osazeny zámky, kováním a vložkami certifikovanými ve třídě 3. Povrchová úprava je materiálem Portas. Dveře jsou v příznivých cenových relacích a jsou vyrobené individuálně na míru do jakýchkoliv zárubní.

Firemní videa pro Facebook a Youtube

Hledáte účinný způsob jak propagovat svou firmu? Chcete o sobě dát vědět originální formou? S námi máte vše pod palcem! Vytváříme neformální komerční videa pro Facebook a Youtube. Přesvědčte se sami! Děkujeme firmě PORTAS Plzeň za možnost natočit propagační video RENOVACE DVEŘÍ BEZ BOURÁNÍ.

Kontakty na specialisty v oblasti renovace a bezpečnostních dveří:

PORTAS Plzeň
Plaská 72 Plzeň-Bolevec 323 00
E-mail: kral@portas-kral.cz
Telefon: 602 245 536, 377 249 564
Web: www.portas-kral.cz

Kontakty na specialisty na online marketing:

UNIWEB, s.r.o.
Kopeckého sady 13 Plzeň 301 00
Telefon: +420 602 104 901 nebo +420 773 200 530
E-mail: uniweb@uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: firemní videauniwebportas plzeňpropagace pro firmyvidea pro facebookvidea pro youtube

Klienti naší online agentury