IT Bohemia spol. s r.o.

24.04.2023

Vytvořili jsme nové, moderní a responzivní webové stránky pro společnost IT Bohemia, s.r.o.

Společnost IT Bohemia, s.r.o. byla založena v roce 1996 se specializací na velkoobchod s ocelovými plechy. V současné době je hlavním předmětem podnikání obchod s hutními materiály všeho druhu a navazující výroba přesných výpalků. Společnost disponuje dvěma skladovými areály v Plzni a Mělníku, díky kterým může svým zákazníkům nabídnout široký sortiment hutního materiálu a poskytnout komplexní dělicí služby. V rámci kompletního dodavatelského servisu zajišťuje společnost přepravy materiálu a výrobků na místo určení a poskytuje certifikáty k destruktivním či nedestruktivním zkouškám přímo od výrobců či nezávislých certifikačních autorit. Více informací naleznete na webu www.itbohemia.cz.

Máte zájem o nový web na míru?

Zaměřujeme se na tvorbu www stránek a poradenství v oblasti online marketingu již od roku 2000. Vytvoříme pro vás kvalitní a funkční web podle vašich představ. Webové stránky dodáváme včetně redakčního systému. Našimi klienty jsou:

  • živnostníci a podnikatelé
  • malé, střední i větší firmy
  • velké korporátní společnosti
  • obce, města, instituce
  • neziskové organizace
  • občané, umělci, bloggeři ...

Potřebujete nový eshop nebo firemní web? Vše zajistíme a pomůžeme vám také s online marketingem!

Vytvoříme pro vás nové www stránky či internetový obchod na míru a zajistíme online propagaci vašich služeb a produktů (PPC. SEO, sociální sítě). Poskytujeme SEO služby pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme PR články a trvalou, systematickou péči o vaše www stránky (vytváření kvalitních zpětných odkazů a především budování zajímavého a užitečného obsahu pro uživatele). 

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: web na míruwebdesign plzeňwww stránky na míruit bohemia spol. s r.o.

Klienti naší online agentury