Jsme hrdí na nový eshop firmy KREINER

12.07.2018

Modernizovali jsme e-shop společnosti KREINER s.r.o., která je expertem na koupelny, kuchyně, topení či obklady a dlažby.

O společnosti KREINER s.r.o. v Plzni

Firma KREINER, spol. s r.o., velkoobchod-maloobchod se sortimentem zboží voda-topení-železářské zboží, funguje v Plzni již od 21. 11. 1991 jako dceřiná společnost zavedené německé firmy Georg Kreiner GmbH&Co.KG, sídlící v příhraničním městě Weiden v Německu. Tato společnost vznikla v roce 1892 pouze jako malá prodejna na weidenském náměstí, která v průběhu let rozšířila svojí činnost i na velkoobchodní aktivity. Po zakoupení pozemků na okraji města Weiden zde byl v roce 1959 zbudován rozsáhlý prodejní areál. V následujících letech bylo vystavěno několik dalších velkoobchodních hal se stále modernější a výkonnější obslužní technikou.

SKLAD, PRODEJNA I VZORKOVNA KOUPELEN

Plzeňská společnost KREINER, spol. s r.o. je zcela samostatně fungující firmou. Svoji aktivitu začala zakoupením zchátralé prodejny v Tylově ulici 49 v Plzni a její důkladnou rekonstrukcí. V roce 1992 začala firma vyvíjet vlastní obchodní činnost, kdy zaměstnávala přibližně 10 zaměstnanců a kdy začala mít první stálé zákazníky.
V průběhu dalších let, kdy se obchodní obrat firmy progresivně zvyšoval, prostory v Tylově ulici začaly být nedostatečné pro požadavky stále většího počtu zákazníků a objemu realizovaného zboží. Firma koupila pozemky v nedalekých Vejprnicích u Plzně, vedle nájezdu na rozvadovskou dálnici, kde na ploše 27.000 m2 postavila moderní velkoobchodní areál, který byl dokončen v polovině roku 1997. Nová budova má zastavěnou plochu 2.600 m2 a skrývá v sobě skladovou halu, prodejnu, vzorkovnu koupelen (momentálně v rekonstrukci) a kanceláře. Nyní se tu nachází centrální sklad společnosti. Své sídlo tu má jak oddělení nákupu, fakturace, účtárna, tak i tým obchodních zástupců, kteří jsou v každodenním styku se stálými zákazníky.

Více informací o této firmě a nabízených službách, či nabízeném sortimentu najdete na jejich webových stránkách www.eshop-kreiner.cz.

UNIWEB nabízí PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.

  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Web: www.uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

Štítky: webdesign na míruresponzivní webdesigneshop marketing

Klienti naší online agentury