Kosmetiku z vinné révy si můžete objednat online

20.01.2020

Kosmetiku z vinné révy si můžete objednat online

Sháníte přírodní kosmetiku proti vráskám? Vytvořili jsme eshop na míru pro španělskou kosmetickou značku PERLAGE

E-shop s přírodní kosmetikou proti vráskám

Děkujeme za příležitost vytvořit eshop na míru pro společnost IJ COSMETICS S.R.O.

O značce Perlage

Španělská kosmetika značky Perlage obsahuje účinné přírodní esence a proti vráskám a stárnutí pleti využívá kmenové buňky z vinné révy, které snižují výskyt kožních skvrn, chrání nás před oxidačním stresem a udržují životaschopnost našich buněk. Pro výrobu přírodní kosmetiky z vinné révy je důležitá látka s názvem Resveratrol, která se nachází v hroznové slupce. Resveratrol má antioxidační vlastnosti a považuje se za jednu z nejúčinnějších molekul v boji proti stárnutí.

3 tipy na přírodní kosmetiku

  • Olej z vinné růže podporuje regeneraci jizev a zesvětluje kožní skvrny. Tento speciální přírodní olej z růže vinné se skládá z 75 % z oleje a z 25 % ze směsi meruněk a esencí. Oleje pleti přináší vyjímečný pocit hydratace a okamžitou výživu.

  • Arganový olej - vyživující, antioxidační a regenerační olej vhodný na pleť nebo jako vlasová maska. Složení: přírodní oleje = hroznový olej, meruňkový olej, kmenové buňky vinné révy a pomerančový květ. Arganový olej hydratuje a chrání pleť, vyhlazuje vrásky, podporuje tvorbu keratinu, vyživuje vlasy a lámavé nehty.

  • Pleťový vyživující krém s resveratrolem zmírňuje napětí pokožky způsobené sluncem a znečištěným prostředím. Hydratuje a vyživuje. Posiluje a zpevňuje pleť a zároveň vyhlazuje vrásky.

Kontakty na specialisty Perlage v České republice

Telefon: +420 602 135 003
E-mail: info@perlage.cz
Facebook: https://www.facebook.com/perlagecr/
E-shop: www.perlage.cz


Štítky: kosmetika

Klienti naší online agentury