E-shop SZO.cz

26.06.2018

Modernizovali jsme e-shop společnosti KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o., která se specializuje na lékařské přístroje a dezinfekce.

O společnosti KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Společnost KRÁSNÝ – zdravotnická technika s.r.o. vznikla v říjnu 1998. Činnost firmy vychází ze 40 let zkušeností v oboru vývoje a oprav lékařských přístrojů. Zakladatel firmy je držitelem několika vynálezů a desítek zlepšovacích návrhů. Sídlo má firma v Plzni a působí po celé ČR.

Tato společnost se specializuje na lékařské přístroje a dezinfenkce. Lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky zásobuje nemocnice a kliniky, ordinace a ambulance, laboratoře, domovy důchodců a další zdravotnická, sociální zařízení a charitní organizace. Chcete-li se dozvědět více o nabízených službách a produktech, pokračujte na stránky www.szo.cz.

Nabízíme PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás!

UNIWEB s.r.o.

  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Web: www.uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

Štítky:

Klienti naší online agentury