Nezisková společnost Attavena realizovala školení marketingu v Plzni

17.08.2018

Nezisková společnost Attavena realizovala školení marketingu v Plzni

Nezisková společnost Attavena, o. p. s. a plzeňská firma UNIWEB s.r.o. spolupracují na projektu "V práci jako doma".

O společnosti Attavena, o.p.s.

Attavena, o. p. s. je nezisková společnost, která vznikla v roce 1999. Sídlí v Českých Budějovicích, ale aktivity realizuje mobilně v celé České republice. V kmenovém týmu najdete ředitele, projektové koordinátory, lektory, odborné i administrativní pracovníky. Navíc spolupracuje s mnoha externisty na pozicích lektorů, odborných poradců nebo asistentů.

Kurz marketingu v Plzni

Nezisková společnost Attavena, o. p. s. a plzeňská firma UNIWEB s.r.o. spolupracují na projektu "V práci jako doma" (CZ.03.1.51/0.0/0.0/16_061/0003114), který je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Úspěšnou absolventkou kurzu online marketingu, který se konal tento týden v Plzni, se stala MgA. Jana Mrkvičková.

Attavena, o. p. s. vzdělává a podporuje různé cílové skupiny především v oblastech informačních technologií, v komunikačních dovednostech, a dalších dovednostech potřebných na trhu práce. Výuku Attavena realizuje převážně prostřednictvím mobilních učeben. Dostane se tak i do míst a ke skupinám, kam kroky podobných aktivit zatím vedou jen zřídka.

Projekty se stejným obsahem v posledních 3 letech Attavena úspěšně realizovala v kraji Jihočeském, Plzeňském, Karlovarském, v kraji Vysočina a v Praze pro celkem 405 rodičů.
Více se také dočtete na www.regionplzen.cz.

UNIWEB nabízí PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.

  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Web: www.uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

 


Štítky: online marketingškoleníkurz marketingu plzeň

Klienti naší online agentury