Oblíbenost a počet fanoušků značky PERLAGE stále roste!

30.04.2019

Oblíbenost a počet fanoušků značky PERLAGE stále roste!

Máme radost, že naše služba "Trvalý růst" pomáhá kosmetické značce PERLAGE k získání většího počtu fanoušků.

Cavaterapie PERLAGE v Plzni měla úžasnou atmosféru

Dne 10. dubna se v Plzni konala Cavaterapie show spojená s prezentací antiage kosmetiky značky Perlage a ochutnávkou španělských delikates. Během zábavného večera proběhlo ještě stand up vystoupení Košilatá one man show. Fotogalerii z akce naleznete na facebooku PERLAGE. Máme radost, že naše služba "Trvalý růst" pomáhá kosmetické značce PERLAGE k získání většího počtu fanoušků.

Kosmetika PERLAGE je specialista na zpomalení předčasného stárnutí

Společnosti IR GROUP a PERLAGE se spojily, aby přinesly profesionálům v oblasti estetiky pokrokovou řadu kosmetiky, která se specializuje na zpomalení předčasného stárnutí a ochranu pleti před agresivními vlivy okolního prostředí. Díky využití biotechnologie jsou hlavní složkou kosmetiky Perlage kmenové buňky VINNÉ RÉVY, jedná se tedy o kosmetiku z hroznových jader.

S nápadem kosmetiky PERLAGE přišli dva velcí odborníci, kteří za sebou mají široké vědecké zázemí a velký růst v oblasti výzkumu a vývoje - Albert Sánchez, farmaceut s více než 30letou zkušeností ve zmiňované kosmetické oblasti výzkumu a vývoje; a Agustí Torrello, národní odborník v oblasti enologie a jeden z největších znalců vinné révy, jejího zpracování a vlastností vína.

Kosmetika z hroznových jader proti stárnutí kůže

  • Vlastnosti rostlinných kmenových buněk vinné révy: vysoká odolnost proti UV záření, která se vystavením UVA a UVB záření nesnižuje.
  • RESVERATROL. Polyfenol přítomný ve víně. Molekula s antioxidačními vlastnosti, která je považovaná za nejlepší molekulu v boji proti stárnutí. Vinná slupka je v současnosti považována za jednu z nejlepších ochran před UV paprsky.
  • Cytosol udržuje a zvyšuje schopnost regenerace kůže. Extrakcí kmenových buněk vinné révy a jejich přidáním do kosmetiky Perlage získáme všechny užitečné vlastnosti resveratrolu, vinné slupky a cytosolu a vytvoříme tak jedinečný produkt excelentní kvality s krátkodobými, střednědobými i dlouhodobými výsledky.
  • CAVA má velké antioxidační vlastnosti. Resveratrol a základní stopové prvky obsažené ve španělském šumivém víně odstraňují volné radikály, které vyvolávají oxidační stres a odumírání buněk, čímž zabraňuje tvorbě vrásek.

UNIWEB vytváří www stránky na míru a zajišťuje trvalý růst fanoušků firemních stránek na Facebooku

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč. Rovněž vám rádi zajistíme péči o vaši prezentaci na Facebooku a trvalý růst fanoušků.

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás!

UNIWEB s.r.o.

Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: antiagepřírodní kosmetikaCavaterapie showanti age kosmetikaresveratrolkosmetika z vína

Klienti naší online agentury