OK ZÁCHLUMÍ, a.s.

11.10.2023

Vytvořili jsme pro společnost OK ZÁCHLUMÍ, a.s. moderní, nové a responzivní webové stránky.
Redesign webu

Společnost OK Záchlumí, a.s. vznikla v březnu 2007 jako následovník bývalých podniků Opravy a kovovýroba Záchlumí, a.s. a OSONA Holding, a.s., závod Záchlumí. Hlavní činností společnosti je výroba středně těžkých ocelových konstrukcí pro nákladní automobily, stavební a zemědělské stroje, dále CNC pálení (laser, plazma), tváření plechů za studena (lisování) a obrábění kovů. Zákazníky má společnost především v Evropě, ale i v severní Americe. Současné výrobní, technické i personální vybavení společnosti umožňuje pružně reagovat na poptávku zákazníků. Dodržování termínu dodávek i vysoká kvalita výrobků jsou samozřejmostí. Svou činností je společnost schopna uspokojit požadavky náročných tuzemských i zahraničních partnerů ve svém výrobním oboru. Více informací naleznete na webu OKZ.cz

Máte zájem o nový web na míru?

Zaměřujeme se na tvorbu www stránek a poradenství v oblasti online marketingu již od roku 2000. Vytvoříme pro vás kvalitní a funkční web podle vašich představ. Webové stránky dodáváme včetně redakčního systému. Našimi klienty jsou:

  • živnostníci a podnikatelé
  • malé, střední i větší firmy
  • velké korporátní společnosti
  • obce, města, instituce
  • neziskové organizace
  • občané, umělci, bloggeři ...

Potřebujete nový eshop nebo firemní web? Vše zajistíme a pomůžeme vám také s online marketingem!

Vytvoříme pro vás nové www stránky či internetový obchod na míru a zajistíme online propagaci vašich služeb a produktů (PPC. SEO, sociální sítě). Poskytujeme SEO služby pro optimalizaci webových stránek. Zajistíme PR články a trvalou, systematickou péči o vaše www stránky (vytváření kvalitních zpětných odkazů a především budování zajímavého a užitečného obsahu pro uživatele). 

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: ok záchlumí a.s.okzweb na míruwebdesign plzeňwww stránky na míru

Klienti naší online agentury