Pochvala od jednatele Lcafe vending s.r.o.

29.09.2014

Pochvala od jednatele Lcafe vending s.r.o.

Finanční i časová investice do rozvoje a změny webových stránek se nám určitě vyplatila. Jednoznačně se nám množí kontakty od zákazníků, kteří se o nás dozvěděli prostřednictvím internetu. Radek Vintr, jednatel Lcafe vending s.r.o.

Růst počtu zobrazení stránek + 100 % do půl roku

Máme radost z úšpěchu optimalizace webu LCAFE.cz, který během 6 měsíců meziročně zvýšil počet zobrazených stránek + 100 %. Míra okamžitého opuštění klesla o 27 %. Stránky jsou obsahově bohatší a uživatelé v menší míře web  opouštějí. Průměrná doba trvání návštěvy vzrostla + 230 % (na hodnotu 4 a půl minuty) a stránky jsou pro uživatele zajímavější.

Pochvala od majitele firmy nás těší

"Finanční i časová investice do rozvoje a změny webových stránek se nám určitě vyplatila. Webové stránky dnes reálně odrážejí obsah naší práce a zákazník tak o nás jejich prostřednictvím zjistí v podstatě vše potřebné. Jednoznačně se nám množí kontakty od zákazníků, kteří se o nás dozvěděli prostřednictvím internetu. Tento měsíc jsme již řešili i objednávky kávy od individuálních odběratelů. Pokud mám shrnout investici do SEO, pak Vám musím jednoznačně poděkovat za skvěle odvedenou práci, která, jak víme, nikdy nekončí."

Radek Vintr, jednatel Lcafe vending s.r.o.


Štítky:

Klienti naší online agentury