REGIONPLZEŇ.CZ

06.04.2017

Vytvořili jsme originální koncept v oblasti online zpravodajství a těší nás, že portál REGIONPLZEN.CZ poskytuje zpravodajství z Plzeňského kraje již od roku 2000.

Originální koncept online zpravodajství od roku 2000

Máme radost, že náš originální koncept v oblasti online zpravodajství - portál REGIONPLZEN.CZ přináší radost občanům a podnikatelům z Plzeňského kraje již od roku 2000. Ještě větší radost máme z toho, že náš koncept je využíván také v Kraji Vysočina REGIONVYSOCINA.cz a rovněž v Karlovarském kraji REGIONZAPAD.CZ.

Proč je zpravodajský portál REGIONPLZEŇ.CZ oblíbený?

  • přináší aktuální informace z Plzeňského kraje (krimi, kultura, ekonomika, sport)
  • obsahuje užitečný adresář firem z Plzeňského kraje
  • nabízí kalendář kulturních akcí
  • informuje o volných pracovních místech
  • pravidelně nabízí unikátní online chat se zajímavými osobnostmi
  • občané zde mohou zdarma blogovat
  • firmy a podnikatelé zde rádi využívají výhodné inzertní možnosti (neomezený komerční blog, neomezená personální inzerce, firemní zápis, bannerové kampaně...)

Zajímavý PR a mediální prostor pro české podnikatele

Na setkání majitelů firem "ZBRASLAV 2016" jsme vloni debatovali o významu regionálních zpravodajských portálů pro podnikatele v ČR. Na případových studiích jsme prokázali klíčový význam a pozitivní vliv krajských zpravodajských portálů pro živnostníky, podnikatele a firmy působící v daných regionech. Především jsme se věnovali problematice PR a optimalizace firemních www stránek pro vyhledávače (SEO).
Závěr setkání z loňského roku je platný i dnes: Regionální portály by podnikatelé měli využívat na maximum! Podnikatel či živnostník, který si tuto pravdu uvědomí a chytře využije možnosti online propagace na regionálních portálech (neomezený komerční blog, neomezená personální inzerce, firemní zápis...), porazí své konkurenty.

Poskytujeme PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje optimalizaci webových stránek již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.


Štítky:

Klienti naší online agentury