SEO servis pro finanční kancelář Gave finance

15.12.2016

SEO servis pro finanční kancelář Gave finance

Zajišťujeme SEO servis plzeňské finanční kanceláři Gave finance a máme radost, že pozice optimalizovaného webu Gave-Finance.cz se zlepšují.

Pomáháme specialistům na nebankovní hypotéky

Těší nás dlouhodobá spolupráce s finanční poradenskou kanceláří GAVE FINANCE, která se specializuje na nebankovní hypotéky bez registru. Jde o plzeňskou firmu, která se zabývá poskytováním bezplatné konzultace a odborné pomoci spojené se zajištěním vhodného úvěru. Nabízí nebankovní hypotéky bez zkoumání registrů a příjmu a umí vyřešit dluhy, exekuce, dědictví, zástavní práva a další právní vady váznoucí na nemovitostech.

Jaké optimalizační služby této firmě poskytujeme?

  • pravidelná optimalizace firemního webu pro fulltextové vyhledávače (rozšiřování obsahu, zveřejňování aktualit, úprava HTML šablon)

  • dokončili jsme optimalizaci stránek pro mobilní zařízení (tzv. responzivní webdesign)

  • budujeme kvalitní zpětné odkazy v rámci měsíčního rozpočtu (linkbuilding)

  • vyhledáváme vhodné tématické www stránky pro zveřejnění PR článků

Poskytujeme SEO služby pro plzeňské firmy

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje optimalizaci webových stránek plzeňských firem a institucí již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Naše SEO služby využívají kromě finanční poradenské kanceláře GAVE FINANCE například také tyto plzeňské společnosti: AUTO CB, spol. s r.o., Kreiner spol. s r.o. (eshop KREINER), DAOS PLUS s.r.o. (unikátní český řetězec restaurantů ŠVEJK), Autoservis Nedvěd, Úklid Presto, KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. (eshop www.szo.cz), Plzeňský catering a další.

Potřebujete zajistit SEO péči pro svůj web?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.


Štítky:

Klienti naší online agentury