Spustili jsme nové stránky pro zahradnickou a úklidovou firmu Garden Gang

18.07.2019

Spustili jsme nové stránky pro zahradnickou a úklidovou firmu Garden Gang

Vytvořili jsme www stránky zahradnické a úklidové firmě Garden Gang, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením.

Historie firmy Garden Gang

Garden Gang je zahradnická a úklidová firma zaměstnávající osoby se zdravotním postižením. Zrod firmy můžeme datovat do roku 2006, kdy pan Milan Sobota jako člen Ledovce (nezisková organizace poskytující služby osobám s duševním onemocněním a/nebo mentálním handicapem) začal jako OSVČ s malou skupinou tří až sedmi bývalých klientů Ledovce poskytovat zahradnické a úklidové práce.
V roce 2009 se toto drobné podnikání „překlopilo“ ve společnost s ručením omezeným s názvem Pracovní Sobota. Firma dnes zaměstnává kolem dvaceti osob se zdravotním postižením, má profesionální zahradnické vybavení a od svého založení se značně posunula v šíři i kvalitě nabízených služeb.
Více informací naleznete na stránkách gardengang.cz

UNIWEB vytváří www stránky na míru a zajišťuje trvalý růst fanoušků firemních stránek na Facebooku

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč. Rovněž vám rádi zajistíme péči o vaši prezentaci na Facebooku a trvalý růst fanoušků.

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás!

UNIWEB s.r.o.

Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: webdesignwww stránky na míruwebdesign plzeňGarden Gang

Klienti naší online agentury