Spustili jsme nový web malíře Martina Šrámka

02.04.2018

Vytvořili jsme nový design a mobilní šablony pro webové stránky malíře Martina Šrámka.

Rádi jsme panu Martinu Šrámkovi pomohli s modernizací webových stránek www.martinsramek.eu. Vážíme si šance pracovat na rozvoji stránek tohoto úspěšného malíře.

O Martinu Šrámkovi

Martin Šrámek se malbě věnuje od dětství, nejvíce mu vyhovuje fantazijní malba a vytváření fantazijních obrazů, které se dají zařadit do kategorie: fantastický realismus, magický realismus (možná i s prvky z žánru science fiction). Mezi všemi výtvarnými technikami mu nejvíce učarovala "klasická" olejomalba technikou starých mistrů, které zůstává věrný a někdy ji kombinuje s dalšími technikami (malba na desky, tvorba struktur, akryl, apod.).

Nabízíme webdesignové služby, SEO a PR na míru

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření www stránek na míru a optimalizaci pro vyhledávače již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do online marketingu, SEO, PPC, SMM? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.

  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Web: www.uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

Štítky:

Klienti naší online agentury