Spustili jsme nový web pro spolek HAIMA Plzeň z.s.

01.11.2018

Spustili jsme nový web pro spolek HAIMA Plzeň z.s.

Vytvořili jsme www stránky spolku HAIMA Plzeň z.s., který pomáhá všem dětem s hematoonkologickým onemocněním.

O spolku HAIMA Plzeň z.s.

HAIMA Plzeň z.s. - dobrovolný spolek pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby. Jeho posláním je zkvalitnit život postižených dětí. Spojuje občany bez rozdílu věku, národnosti, víry či profese, rodiče a přátele dětí s onemocněním leukémie. HAIMA byla založena ve formě „občanské sdružení“ v roce 1991 ve Fakultní nemocnici Motol-Praha, při hematologickém oddělení II. Interní kliniky. Zde se podílela na vzniku Národního registru - databanky kostní dřeně.  

Svými aktivitami napomáhala vylepšit nemocniční prostředí na všech dětských hematologických odděleních v České republice. Postupně dala podnět ke vzniku center HAIMY v jednotlivých regionech. Nově založená občanská sdružení pracovala samostatně.
Více informací naleznete na: www.haima-plzen.cz.

UNIWEB vytváří www stránky na míru a zajišťuje PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Máte zájem o podobné řešení? Kontaktujte nás!

UNIWEB s.r.o.

  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Web: www.uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

Štítky: webdesignwww stránky na míruresponzivní webdesignwebdesign plzeň

Klienti naší online agentury