Spustili jsme nový web společnosti M-KAVIS PLZEŇ, spol. s r.o.

21.05.2018

Spustili jsme nový web společnosti M-KAVIS PLZEŇ, spol. s r.o.

Vytvořili jsme responzivní stránky společnost M-KAVIS PLZEŇ, spol. s r.o., která působí jako velkoobchodní distributor v oblasti drogerie, domácích potřeb a produktů pro hobby i zahradu.

Společnost M-KAVIS PLZEŇ, spol. s r.o.

Společnost M-KAVIS PLZEŇ, spol. s r.o. působí na českém a slovenském trhu od roku 1994 jako velkoobchodní distributor v oblasti drogerie, domácích potřeb a produktů pro hobby i zahradu. 

V portfoliu jejich nabídky je zastoupena řada českých i zahraničních výrobců. Zároveň na základě dlouholetých zkušeností uvádí na trh i vlastní značky, kde maximálně využívají jejich poznatků získaných za více než 20leté působení na trhu. Více o portfoliu společnosti se dozvíte na stránkách www.mkavis.eu.

Nabízíme PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje optimalizaci webových stránek již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do online marketingu, SEO, PPC, SMM? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.

  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Web: www.uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

Štítky:

Klienti naší online agentury