Nový portál Karlovarského kraje REGIONZAPAD.CZ

05.04.2017

Nový portál Karlovarského kraje REGIONZAPAD.CZ

Máme velkou radost, že náš koncept v oblasti online zpravodajství se rozšířil do dalšího regionu. Byl spuštěn REGIONZAPAD.CZ.

REGIONZÁPAD.CZ

Máme radost, že náš originální koncept v oblasti online zpravodajství se rozšířil do dalšího kraje. Kromě portálu REGIONPLZEN.CZ (poskytuje zpravodajství z Plzeňského kraje již od roku 2000) a portálu Kraje Vysočina REGIONVYSOCINA.cz se naše online rodina rozrostla o nového člena - informační portál Karlovarského kraje REGIONZAPAD.CZ.

Nové PR možnosti a mediální prostor pro české podnikatele

Na setkání majitelů firem "ZBRASLAV 2016" jsme vloni debatovali o významu regionálních zpravodajských portálů pro podnikatele v ČR. Na případových studiích jsme prokázali klíčový význam a pozitivní vliv krajských zpravodajských portálů pro živnostníky, podnikatele a firmy působící v daných regionech. Především jsme se věnovali problematice PR a optimalizace firemních www stránek pro vyhledávače (SEO).
Závěr setkání z loňského roku je platný i dnes: Regionální portály by podnikatelé měli využívat na maximum! Podnikatel či živnostník, který si tuto pravdu uvědomí a chytře využije možnosti online propagace na regionálních portálech (neomezený komerční blog, neomezená personální inzerce, firemní zápis...), porazí své konkurenty.

Poskytujeme PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje optimalizaci webových stránek již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.


Štítky:

Klienti naší online agentury