SUZUKI-PLZEN.cz aneb Web na přání značky Suzuki

16.01.2017

Vytvořili jsme oficiální web SUZUKI-PLZEN.cz podle požadavků značky SUZUKI. Děkujeme za důvěru!

Oficiální web značky Suzuki v Plzni

Máme radost, že zástupce značky Suzuki si pro vytvoření www stránek www.suzuki-plzen.cz zvolil naši společnost UNIWEB. Dodrželi jsme 100% požadavky na vzhled a funkčnost nového webu a těší nás pozitivní zpětná vazba od zástupce silné globální značky na trhu s automobily. Web na míru jsme vytvořili pro firmu Autoservis Nedvěd s.r.o. - autorizovaného dealera značky SUZUKI.

Jaké služby této firmě poskytujeme?

  • pravidelná optimalizace firemního webu pro fulltextové vyhledávače (rozšiřování obsahu, zveřejňování aktualit, úprava HTML šablon)

  • dokončili jsme optimalizaci stránek pro mobilní zařízení (tzv. responzivní webdesign)

  • budujeme kvalitní zpětné odkazy v rámci měsíčního rozpočtu (linkbuilding)

  • vyhledáváme vhodné tématické www stránky pro zveřejnění PR článků

Zajišťujeme online marketingové služby

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje online marketingu, optimalizaci webových stránek plzeňských firem a institucí již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do SEO či jiné formy online marketingu? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Naše SEO služby využívají například také tyto společnosti: AUTO CB, spol. s r.o., Kreiner spol. s r.o. (eshop KREINER), DAOS PLUS s.r.o. (unikátní český řetězec restaurantů ŠVEJK), Autoservis Nedvěd, Úklid Presto, KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. (eshop www.szo.cz), Plzeňský catering a další.

Potřebujete nový respozivní web, zajistit PR služby nebo SEO péči?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.


Štítky:

Klienti naší online agentury