Modernizovali jsme web úklidové společnosti RR For Clean s.r.o.

03.04.2018

Modernizovali jsme web úklidové společnosti RR For Clean s.r.o.

Vytvořili jsme mobilní HTML šablony na míru pro plzeňskou úklidovou firmu RR For Clean s.r.o.

Rádi jsme úklidové firmě RR For Clean s.r.o. Plzeň pomohli s modernizací webových stránek www.for-clean.cz. Vážíme si šance pracovat na rozvoji stránek této firmy.

O úklidové firmě RR For Clean s.r.o Plzeň

RR For Clean s.r.o. zajištuje profesionální úklidové služby v regionu Plzeň a okolí. Jaké konkrétní služby zmíněná firma nabízí? Jde o úklid administrativních budov, úklid výrobních hal a skladových prostor, hal i garáží, čištění podlahových ploch kotoučovými stroji, úklid kanceláří v Plzni, úklidy domovů pro seniory a zdravotnických zařízení, uklízení ve sterilních prostředí, zdravotnických zařízení, lázní, ordinacích, stírání pokojů. Dále provádí úklid bytových domů, společných prostor (mytí schodiště, úklid výtahů, mytí oken, dveří a zárubní, otření prachu, úklid chodeb, sklepních prostor, parkovacích prostor), staveb i představební úklid.

Nabízíme PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávačů Seznam.cz a Google o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím.

  • UNIWEB s.r.o.
  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Web: www.uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

Štítky:

Fotogalerie

Klienti naší online agentury