UNIWEB je partnerem online platební brány ThePay

02.08.2018

Stali jsme se partnerem online platebního systému ThePay pro eshopová řešení.

Pro eshopová řešení a jejich zákazníky máme komfortní službu: Online platební bránu ThePay

Jedna platební brána, desítky prokazatelných výhod

ThePay je bezpečný platební systém, který spojuje dohromady všechny nejpoužívanější platební metody na českém trhu. Od nejoblíbenějších plateb kartou až po stále více oblíbenější platební bankovní tlačítka či QR kódy. Díky jedné platební bráně řešíte všechno jen jedenkrát. Jedna smlouva, jedna jednoduchá implementace, jedna správa, jedno vyúčtování… a na druhé straně až 17 platebních metod. Dopřejte zákazníkovi pohodlné a rychlé placení za zboží, které zaručí vyšší konverze. Protože pro zákazníky není při rozhodování kde nakoupit podstatná jen cena, ale také způsoby dopravy a platby.

17 platebních metod pod jednou střechou

Bezpečnost je alfa a omega ThePay. Jednoduše je to to nejdůležitější! Samozřejmostí jsou SSL certifikáty od ověřené autority, umístění serverů v nejlepším data centru TTC v ČR se standardy TIER3, nespočet kontrolních mechanizmů a dohled samotné ČNB nad celým systémem. Licenci pro platební styk od ČNB má systém ThePay již od roku 2011.

Příklad z praxe

Od 1.8.2018 můžete nově v eshopu www.ElektroEfekt.cz zaplatit za zboží pomocí platební karty nebo přímo ze svého internetového bankovnictví. Pro online platby jsme zvolili technické řešení: platební brána ThePay. Ať už si vyberete novou pračku, ledničku, televizi nebo malý spotřebič do domácnosti, můžete ho zaplatit přímo z pohodlí svého domova a těšit se, až vám kurýr balíček s objednaným zbožím doručí.

Máte zájem o platby online ve vašem eshopu?

Kontaktujte nás!

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
Telefon: +420 773 200 530
Email: uniweb@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb


Štítky: eshop marketingthe payonline platby v eshopuonline platební brána

Klienti naší online agentury