Jak se vyspíte do růžova jako miminko?

21.03.2018

Jak se vyspíte do růžova jako miminko?

Vyspat se do růžova? Uznáte, že to je prostě pocit k nezaplacení. Jak na to? Máme pro vás několik rad!

Pokud se v noci převalujete a nemůžete najít pohodlnou polohu pro klidný spánek, tak se probudíte nevyspalí a rozlámaní. Mohou vás dokonce začít trápit bolesti krku a zad.

Máme pro vás několik rad, jak si dopřát klidný spánek:

 • Spěte bez polštáře na zádech či na břiše! Spaní bez polštáře může být čas od času velmi prospěšné, srovnáte si totiž bolavou páteř a doženete nedospané hodiny. Možná pak zjistíte, že vám takový spánek vyhovuje. Obecně ale spaní bez polštáře není pro každého. 
 • Méně polštářů - Pro někoho je polštář pod hlavou s kvalitním spánkem spjatý a nedokáže si zvyknout na něco nového. Někod jiný zase preferuje postel doslova vystlanou polštáři. V tomto případě je třeba varovat před tím, že právě příliš polštářů pod hlavou může zablokovat krční páteř a také způsobit problémy s dýcháním.
 • Kvalitní matrace jako základ zdravého spánku - Pokud si chcete vyzkoušet spaní bez polštáře, je potřeba mít k dispozici kvalitní matraci do postele, která by měla plnit funkci podpory páteře. Doporučujeme vám také zdravotní pěnové matrace.
 • Nalaďte se na spánek relaxační koupelí! Možná že i vy sami děláte nevědomky chyby, díky kterým se vám nedaří v horkých nocích usnout. A může mezi ně patřit třeba i studená sprcha těsně před spaním. Ta totiž místo zklidnění rozproudí vaši krev, čímž se vaše tělo probere. Dejte tedy v teplých dnech přednost raději vlažné sprše nebo teplé relaxační koupeli.
 • Žaluzie či rolety - Chytrou prevencí před nežádoucím horkem v místnostech je co nejlepší možné zastínění. Zastínění a tma vám jistě pomůže lépe usnout a vydat se do magické říše snů. Pořiďte si do ložnice různé žaluzie, rolety, na balkon slunečník a na terasu markýzu.
 • Aromaterapie - trápí vás nespavost? Co si takhle chvilky před usnutím zpestřit aromaterapií? Řada květinových vůní vás přivede do krajiny pohádkových snů.
 • Větrejte! Dopřejte si čerstvý vzduch a před ulehnutím ke spánku si vyvětrejte. Pomocníkem proti stojatému vzduchu v bytě či domě se může stát také praktický větrák.
 • Na závěr přidáme tip na matrace pro extrémně vysoké váhové zatížení. Každý člověk je unikátní bytost a každý má své potřeby. Pokud sháníte matrace pro vysoké zatížení nad 150kg, doporučujeme vám přečíst si tiskovou zprávu společnosti Matrimex: matrace Amelie Medium do 160 kg a Amelie Hard do 180 kg.
 • Tip pro plzeňské patrioty: Jestliže hledáte společnost z Plzně, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem matrací, navštivte stránky výrobce matrací v Plzni anebo plzeňský obchod s matracemi. Na prodejně v Plzni jsou navíc k dispozici také zkušební lůžka, na kterých si můžete v klidu matrace vyzkoušet.

Zdroje informací:

Poděkování

I my, programátoři, webdesignéři a kodéři potřebujeme k dobrým pracovním výkonům kvalitní spánek. Děkujeme společnosti Matrimex s.r.o. za důvěru, spolupráci a za možnost získat informace a cenné rady, jak si dopřát pohodový spánek.

O nás

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míruoptimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím.

 • UNIWEB s.r.o.
 • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
 • Telefon: +420 773 200 530
 • Email: uniweb@uniweb.cz
 • Web: www.uniweb.cz
 • Facebook: Uniweb

Štítky:

Fotogalerie

Klienti naší online agentury