Vytvořili jsme nový web pro HOTEL CENTRAL

29.10.2018

Modernizovali jsme www stránky HOTELU CENTRAL v Plzni, který nabízí nejen ubytování, ale i dobrou restauraci, či hotelové wellness s příjemnou odpočinkovou zónou.

O HOTELU CENTRAL

HOTEL CENTRAL, vystavěný v roce 1972 na místě bývalého domu a hostince „U zlatého orla“, je nevšední nejen svojí polohou přímo ve středu města Plzně s výhledem na gotickou katedrálu sv.Bartoloměje, ale i budovou, která je dílem architekty Jaroslavy Gloserové.

Nabízí ubytování v 77 komfortních pokojích, restauraci s výhledem na náměstí Republiky a různorodé konferenční prostory vhodné pro všechny typy firemních a společenských akcí.

Součástí hotelu je parkoviště v uzavřeném dvoře. Hosté mohou využít moderní wellness včetně masáží, kadeřnických a kosmetických služeb, vysokorychlostní bezdrátový internet HotSpot, WiFi Free a mnoho dalších hotelových služeb.
Více na: www.hotelcentral.cz.

UNIWEB nabízí PR a SEO služby pro firmy a podnikatele

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje vytváření firemních webů na míru a optimalizaci webových stránek (SEO) již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do nového webu a do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.

  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Web: www.uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

Štítky: webdesignwww stránky na míruwebdesign plzeň

Klienti naší online agentury