Wellness pivní lázně

23.11.2022

Máte rádi pohodu, wellness, skvělé jídlo, originální lahodné pivo a chcete zažít velmi příjemný pobyt v pivních lázních? Doporučujeme vám navštívit unikátní pivní hotel Zlatá kráva v Nepomuku!

Pivní lázně v hotelu Zlatá kráva aneb Zažijte pivo jinak!

Pivní lázně a hotelový wellness jsou součástí unikátního konceptu zážitkového ubytování v nepomuckém pivovaru. Objevte originální designové pokoje s pípou přímo na pokoji a ochutnejte pivo z farmářského pivovaru Zlatá kráva.

Historie

Pivovar byl jako rodinný projekt spuštěn v roce 2018 a vaří spodně i svrchně kvašená piva a speciály pod taktovkou paní sládkové Žanety Petružálkové. Historické kořeny budovy pivovaru Zlatá kráva sahají až do druhé poloviny 19. století, kde na tomto místě původně stával Turkův pivovar. Je zajímavostí, že původní chátrající budova byla odkoupena od Ferdinanda Jiskry, který ve svých 84 letech dohlížel na první uvařenou várku piva Zlatá kráva. Na jeho počest se teď vaří polotmavá 13 Jiskra.

Ocenění pro pivovar i pro hotel

Pivovar stačil již posbírat řadu ocenění. Patří mezi ně cena pro nejlepší pivovary České a moravské pivní koruny 2019 a 2020 a také tituly mezinárodní soutěže Golden Bohemia 2019. Pivní hotel Zlatá kráva je vítězem v kategorii Hotely 2021 Amazing places.

Revitalizační koupel v přírodních pivních extraktech

V rámci relaxačního pobytu v pivním hotelu určitě nevynechte pivní lázeň, která je založena na koupeli v přírodních extraktech, ze kterých se vaří pivo. Jde o chmel, slad a pivovarské kvasnice. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k uvolňování kožních pórů a celkové revitalizaci. Pivovarské kvasnice díky svému vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu. Pivní lázně podporují imunitní funkce, což v rozhovoru potvrzuje lázeňský specialista Stanislav Straka.

Jaké služby nabízí pivní wellness?

 • Pivní hotel nabízí 14 pokojů v industriálním farmářském designu a s vlastní pípou. Váš osobní výčep obsahuje 5l (tj 10 piv!) Ležáku.
 • Milovníci wellness si mohou užít masáže, zábaly, peeling. Nechte se hýčkat a svěřte se do rukou zkušených masérů!
 • Do pivní lázně se používají živé čerstvé kvasnice přímo z pivovaru Zlatá kráva.
 • Máte zájem o privátní wellness k pronajmutí? Žádný problém! Celé relaxační wellness centrum je možno pronajmout jen pro Vás, ať jste pár či skupina.
 • Užijte si finskou a parní saunu, vířivku, Kneippovy lázně, solnou stěnu, zážitkovou sprchu a relaxační místnost.
 • Vyzkoušejte pivní lázně a degustační menu.
 • Můžete využít rodinné apartmá, pokoje superior, standard nebo deluxe.
 • Každá pivní vana má své soukromí, to znamená, že na vás nikdo neuvidí.
 • Pro rodinu, partu přátel nebo pro váš tým je v nabídce možnost propojení lázní, tzn. že všechny 4 pivní vany mohou vytvořit místo ke skupinovým pivním lázním.
 • Během koupele se můžete neomezeně hydratovat. A to nejen kůží, ale i z půllitru! Hned vedle vany je pípa s 12stupňovým ležákem. Konzumace je neomezená.
 • Relaxační vany jsou nerezové, zateplené a mají dřevěné obložky. Vany mají regulátor podsvícení a tlačítko k dopuštění teplé vody.

Zážitek pro gurmány

Kulinářské zážitky vás rozhodně neminou. Resort disponuje výbornou restaurací, která hostům připraví pokrmy ze surovin přímo z vlastní farmy, nabízí mimo jiné i vyzrálé maso Aberdeen Angus. Na své si přijdou ale i ti, kteří masu neholdují. Hosté si mohou také zajít "na jedno" přímo do Šalandy s výhledem na pivní varny a vychutnat si zlatavý mok přímo v centru všeho dění.

Poděkování

Děkujeme provozovateli unikátních pivních lázní v Nepomuku za příležitost podílet se na online propagaci prvního pivního hotelu v Čechách. Jde o jedinečný projekt ve velmi konkurenčním prostředí pivních lázní. Ceníme si šance pomohát tomuto projektu v oblasti PR a SEO.

Jan Vavřička

UNIWEB s.r.o.
Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00

Telefon: +420 773 200 530
Email: obchod@uniweb.cz
Web: www.uniweb.cz
Facebook: Uniweb

 


Štítky: pivní lázněonline marketingseo

Klienti naší online agentury