Workshop pro podnikatele Zbraslav 2016

13.12.2016

Workshop pro podnikatele Zbraslav 2016

Děkujeme za příjemné setkání podnikatelů Plzeňského kraje a Kraje Vysočina ZBRASLAV 2016. Na workshopu jsme přednášeli o významu SEO pro firmy a podnikatele.

SEO má pro podnikatele klíčový význam

Setkání majitelů firem nazvané "ZBRASLAV 2016" bylo zaměřeno na meziregionální spolupráci v oblasti online marketingu. Na tomto profesním workshopu jsme debatovali o významu regionálních zpravodajských portálů pro podnikatele v ČR. Na případových studiích jsme prokázali klíčový význam a pozitivní vliv krajských zpravodajských portálů pro živnostníky, podnikatele a firmy působící v daných regionech. Především jsme se věnovali problematice optimalizace firemních www stránek pro vyhledávače (SEO).

Jaké regionální portály by měli podnikatelé využívat?

  • zpravodajský portál Kraje Vysočina REGIONVYSOCINA.cz (garance zobrazení 50.000 stránek měsíčně, 1. komerční portál - TOP pozice - ve vyhledávači Seznam.cz viz.fotogalerie, vynikající hodnocení S-RANK 5/10)

  • informační portál Plzeňského kraje REGIONPLZEN.cz (garance zobrazení 80.000 stránek měsíčně, zavedený komerční portál od roku 2000, vynikající hodnocení S-RANK 5/10)

  • další zpravodajské portály a odborné magazíny, které mají příznivý vliv na zlepšení pozic firemních stránek ve vyhledávačích

Poskytujeme SEO služby pro plzeňské firmy

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje optimalizaci webových stránek plzeňských firem a institucí již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Naše SEO služby využívají kromě finanční poradenské kanceláře GAVE FINANCE například také tyto plzeňské společnosti: AUTO CB, spol. s r.o., Kreiner spol. s r.o. (eshop KREINER), DAOS PLUS s.r.o. (unikátní český řetězec restaurantů ŠVEJK), Autoservis Nedvěd, Úklid Presto, KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. (eshop www.szo.cz), Plzeňský catering a další.

Potřebujete zajistit SEO péči pro svůj web?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.


Štítky:

Klienti naší online agentury