Zpěvák Martin Maxa

15.04.2021

Zpěvák Martin Maxa

Vytvořili jsme zabezpečené responzivní webové stránky pro zpěváka Martina Maxu.

Zpěvák, malíř Martin Maxa

Martin Maxa (vlastním jménem Ivan Varga) se narodil 15. března 1961 v Mostě. Vystudoval gymnázium v Teplicích, poté absolvoval Fakultu tělovýchovy a sportu na Univerzitě Karlově v Praze. Po dokončení studií pracoval krátce jako učitel tělocviku.

Jeho koníčkem je kromě hudby i malování. Jeho obrazy ho proslavily ještě dříve, než se sám prosadil ve sféře populární hudby. Největších úspěchů s nimi dosáhl především ve Spolkové republice Německo.

Poté se usadil v Litvínově, kde založil a provozoval hudební klub Pijonýr. Zde také získával své první fanoušky. S hudbou začal jako písničkář s kytarou. Objížděl Porty, kterých se účastnil nejen jako divák, ale později i jako účinkující. Současně založil skupinu Náhodná sešlost, která jej v pozměněném obsazení doprovází dodnes.

Martin doposud vydal šest alb, z nichž jedno jako Best Of. Jeho debutem bylo album „C´est la vie“ z roku 2000, následováno o rok později „Zpovědnicí“. Dva roky poté vyšlo album s názvem „Desáté patro“. V roce 2005 pak vydal album „Zákulisí“. Jeho zatím posledním počinem je CD s názvem „Sám sebou“, které vydal v roce 2012.

Martin je držitelem ocenění ve Zlatém Slavíkovi v kategorii „Skokan roku“ v roce 2000, následující rok se ve stejné anketě umístil na 3. místě v kategorii „Zpěvák roku“.
Více informací najdete na stránkách www.martinmaxa.cz.

Chcete pomoci s návrhem a vytvořením nového webu?

Zaměřujeme se na tvorbu www stránek a poradenství v oblasti online marketingu již 20 let. Vytvoříme pro vás kvalitní a funkční web podle vašich představ. Webové stránky dodáváme včetně redakčního systému.

Vytváříme moderní, mobilní, zabezpečené weby pro:

  • jednotlivce, občany, bloggery, umělce
  • drobné živnostníky a podnikatele
  • střední i větší firmy
  • velké korporátní společnosti
  • obce, města
  • neziskové organizace

Poskytujeme PR a SEO služby pro drobné živnostníky, malé i větší firmy

Naše společnost UNIWEB s.r.o. se věnuje optimalizaci webových stránek již od roku 2000. Zkuste to s námi také! Váháte, jestli se vám vyplatí investovat do SEO? Zveme vás na dobrou kávu, u které vše v klidu probereme a ukážeme vám skutečné případové studie a reference - jako například zvýšení tržeb eshopu z vyhledávače Seznam.cz o 1.000.000 Kč.

Potřebujete zvýšit návštěvnost svého webu a především tržby?

Kontaktujte nás, prosím, na adrese UNIWEB s.r.o.

  • Kopeckého sady 13, Plzeň, 301 00
  • Telefon: +420 773 200 530
  • Email: uniweb@uniweb.cz
  • Facebook: Uniweb

Štítky: osobnostiwebdesignweb na mírupropagaceinstagramonline marketing

Klienti naší online agentury