Pomohli jsme na svět magazínu Nové automobily v ČR

30.11.2016

Těší nás, že jsme byli u zrodu magazínu Nové automobily v ČR. Právě vyšlo zimní číslo. Přečtěte si ho!

Právě vychází magazín Nové automobily v ČR (číslo III podzim/zima 2016)

Vážení čtenáři,

žijeme v dynamické době plné úžasných technologií, online komunikace a rozvoje autonomních systémů, které budou řídit nové automobily za nás. Budoucí čas bych ale měl raději změnit na přítomný, protože prvky autonomního řízení naleznete v moderních vozech již dnes. Ostatně, držíte v ruce magazín, který obsahuje výběr aktuálně prodávaných automobilů vybavených vyspělými bezpečnostními technologiemi, a buďte si jisti, že ve své výbavě mají pestrou škálu chytrých asistenčních systémů.

Ve třetím čísle magazínu Nové automobily v ČR naleznete například prezentaci nového velkého SUV ŠKODA Kodiaq, představení unikátní přednárazové technologie Subaru EyeSight, ikonickou Alfu Romeo Giulia, okouzlující Lexus RX 450h nebo článek o absolutní digitální novince Audi virtual cockpit v novém modelu A3.

Rád bych vás také nalákal na pokračování seriálu o alternativních pohonech. Těšit se můžete na magicky přitažlivý a vskutku luxusní elektromobil DS E-Tense s výkonem 402 koní.

Fanoušci terénních vozů a offroadů jistě ocení nové Mitsubishi L200 páté generace, speciální edici modelu Jeep Renegade k 75. výročí značky, robustní SUV Peugeot 2008 nebo velmi sympatické SUV Ford Kuga s inteligentním pohonem všech kol.

Věřím, že vás obsah našeho magazínu potěší a že vám pomůže rozšířit si obzory v oblasti nových modelů, vývoje designu a užitečných vlastností moderních vozů.

Budu velmi rád, když vám informace o bezpečnosti, výbavě, výkonu či spotřebě nových vozů pomohou při plánování koupě nového automobilu, který bude podle vašich představ dlouho a spolehlivě sloužit vám a vaší rodině.

Jan Vavřička
šéfredaktor magazínu Nové automobily v ČR

O vydavateli magazínu

Velmi si vážíme dlouhodobá spolupráce se společností AutoSystem a.s., která je vydavatelem magazínu Nové automobily v ČR. Společnost AutoSystem a.s. se od roku 2001 zabývá podporou prodeje nových automobilů v České republice. Zákazníci a uživatelé znají internetový obchod s automobily AUTOSYSTEM.CZ, ve kterém nabízejí své, především nové a předváděcí vozy, autorizovaní prodejci nových automobilů.

Společnost je také autorem aplikací AUTOKLIENT.CZ a AUTO-LINK.CZ, které zabezpečují dealerům kontrolu, správu a řízení realizace obchodních případů a garantují správný přenos dat nabízených vozů. Zmíněná firma také provozuje e-magazín o nových autech AutoNewsletter.cz.


Štítky:

Klienti naší online agentury